Karta kredytowa Millennium Impresja Laureatką Kobiecej Marki Roku!

Tańsze zakupy przez cały rok z kartą kredytową Millennium Impresja

Nowoczesne produkty bankowe mogą nie tylko ułatwić płacenie za codzienne zakupy, ale także sprawić, że przez okrągły rok będziesz mogła korzystać z bardzo atrakcyjnych zniżek. Przykładem takiego rozwiązania jest karta kredytowa Millennium Impresja.

Karta kredytowa to towarzyszka zakupów nowoczesnej kobiety, zapewniająca wygodę i bezpieczeństwo płatności oraz swobodę ich dokonywania bez względu na stan konta osobistego. Jeśli spłatę wydatków możesz dodatkowo odłożyć w czasie lub rozłożyć na atrakcyjne raty, to zakupy będą kojarzyć Ci się już wyłącznie z przyjemnością.

Karta kredytowa Impresja Banku Millennium pozwala Ci również zaoszczędzić przy płaceniu w ulubionym sklepie. Zakupy w sklepach, które są Partnerami karty to gwarantowany zwrot do 5% wydatków (nawet do 760 zł rocznie), który naliczy się automatycznie na rachunku karty, bez potrzeby jakichkolwiek działań ze strony jej posiadaczki (wyjątek stanowi tu tylko sieć Carrefour- szczegóły na stronie Banku). Partnerzy karty to 25 znanych marek, m.in.: Empik, Apart, Sephora, Zara, Venezia, Deichmann, Sony, Carrefour czy Smyk. Oszczędność z kartą może być jeszcze większa - zwrot łączy się bowiem z innymi rabatami.

O Impresji możesz dowiedzieć się więcej, odwiedzając stronę https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/karty-platnicze/karty-kredytowe/millennium-impres..., jeden z oddziałów Banku Millennium w całej Polsce lub dzwoniąc do TeleMillennium pod numer 801 331 331.

Nota prawna

Przykład reprezentatywny dla kart kredytowych Millennium Impresja: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,12%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 5 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 5 408,49 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt kredytu: 408,49 zł (w tym: suma opłat miesięcznych za obsługę karty kredytowej 87,89 zł, odsetki 320,60 zł), przy założeniu, że przyznany limit kredytowy zostaje wypłacony od razu w pełnej wysokości w trybie transakcji bezgotówkowej i jest spłacany w 12 miesięcznych równych ratach w wysokości 450,71 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 2.07.2018r. na reprezentatywnym przykładzie.

Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową Wnioskodawcy przed przyznaniem karty kredytowej; w uzasadnionych przypadkach może odmówić przyznania karty. Do karty oferowane jest opcjonalne, odpłatne ubezpieczenie „Pakiet Assistance Impresja”. Opłaty, oprocentowanie oraz inne szczegóły zawarte są w Cenniku usług – karty kredytowe, Regulaminie kart kredytowych wydawanych przez Bank Millennium SA, Regulaminie sprzedaży premiowej karty kredytowej Millennium Visa Impresja wydawanej przez Bank Millennium SA „Moneyback”, Regulaminie sprzedaży premiowej karty kredytowej Millennium MasterCard Impresja wydawanej przez Bank Millennium SA „Moneyback”, Regulaminie Programu „Premia do 5% w postaci e-kuponów za zakupy w piątki i niedziele z kartą kredytową Millennium Impresja”, warunkach ubezpieczenia „Pakiet Assistance Impresja”, Karcie produktu – Pakiet Assistance Impresja – dostępnych w placówkach Banku oraz na stronie www.bankmillennium.pl. Szczegóły oferty dostępne również w TeleMillennium pod numerem 801 331 331.

https://www.bankmillennium.pl/