Kameralna wrocławska manufaktura i dbałość o każdy detal. Oto Bombshe!

Bombshe to rodzinna firma powstała w 2016 roku na bazie marzeń, miłości do mody i chęci stworzenia czegoś od zera. To marka odzieżowa dedykowana kobietom, które otaczają nas w codziennym życiu. Kobietom, które cenią wysoką jakość ubrania, wygodę i ponadczasowe kroje. To marka dla kobiet świadomych, dla których liczy się proces, miejsce powstawania ubrań, skład materiałów oraz rzeczy, które mogą służyć latami. Bombshe z tytułem Kobieca Marka Roku 2020 

Bombshe to także przede wszystkim kameralna wrocławska manufaktura, w której liczy się rodzinna atmosfera i każdy nawet najmniejszy etap powstawania ubrania. To właśnie we Wrocławiu ubrania marki są projektowane, konstruowane i zszywane od zera we własnej szwalni.

52956268_2354673044551253_5228519579277328384_njpg

Misją marki jest tworzenie ubrań, które podkreślą kobiecą osobowość, które pomogą poczuć się każdej kobiecie jeszcze lepiej we własnej skórze. Idealnie sprawdzą się nie tylko na wielkie wyjścia czy randkę
z ukochaną osobą w ulubionej knajpce, ale też na zwykły dzień, w którym każda z nas potrzebuje czegoś, co doda trochę energii i pewności siebie. Firma kładzie nacisk na tworzenie rzeczy, które mają służyć latami – projektowane są z myślą o jakości, nie ilości.

8786179F-11FD-436B-B9D1-8B9D57724612jpg

W Bombshe bardzo ważny jest proces tworzenia tak, aby był jak najbardziej bezpieczny
i zrównoważony dla środowiska. Materiały są sercem każdego projektu. Dobierane są tylko te
z odpowiednimi certyfikatami czyli np. certyfikatem OEKO-TEX® Standard 100, co oznacza, że zostały zbadane pod kątem obecności substancji szkodliwych dla zdrowia.

Marka tworzy także własne printy na materiałach, które opracowywane są z dbałością o ekologiczność samego procesu i minimalizację zużycia wody. Poświadczone są one certyfikatem GOTS oraz OEKO-TEX.
Sofia-dresjpg

Dla Bombshe niesamowicie ważna jest współpraca z lokalnymi dostawcami. Najchętniej kupowane są materiały i dodatki od partnerów z najbliższych regionów. Wszystkie nici, zamki, guziki czy też opakowania oraz metki do wysyłek pochodzą od polskich producentów. Założycielom zależy na tym, by wspierać polskich przedsiębiorców i wzmacniać rodzimy rynek.
Bombshe-baner1jpg

Firma lubi angażować się społecznie. Podczas pandemii Bombshe uszyło i przekazało do lokalnych szpitali ponad 15 tysięcy maseczek ochronnych. Marka produkuje także w duchu less waste – z resztek materiałów tworzone są produkty, z których cały dochód przekazywany jest na cele charytatywne.
www.bombshe.com