Jestem kobietą! Jestem GentleWoman!


Sercem działań medium jest wysokiej jakości portal www.GentleWoman.eu dla kobiet z pasją - wirtualne miejsce, w którym spotykają się kobiety z pasją. Poprzez internetowy serwis oraz kanały GentleWoman.TV YouTube, Facebook, LinkedIn i Instagram, oferujemy świeże i inteligentne spojrzenie na damski świat. Unikamy stereotypowego podejścia do kobiet, doceniając ich różnorodność i wielowymiarowość, dlatego też tematy przez nas podejmowane dalekie są od obowiązującego wzorca społecznego postrzegania. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że każda z nas inaczej pojmuje sukces, piękno, szczęście i inaczej definiuje życiowe priorytety. Wróćmy zatem do archetypów zachowań i postaw, by promować je na nowo. Przede wszystkim jednak tworzymy możliwości, by to same kobiety wyznaczały kierunek i określały kwintesencję kobiecości,

4000x3000_GentleWoman_kampania_Sukces-3png

Naszą misją jest promowanie niezależnych, spełnionych, twórczych i silnych kobiet, które zmieniają świat wokół siebie, tworząc go lepszym miejscem do życia, pracy i samorealizacji. Z myślą o nich tworzymy zamieszczane tu treści – niebanalne, unikatowe, rozwijające, skłaniające także do głębszej refleksji i dyskusji. Nie plotkujemy, nie pomawiamy i nie politykujemy, tego typu konwersacja ma dużą wartość, pozwala na zapoznanie się, kiedy kogoś nie znamy, pomagamy budować relacje na każdym etapie.

2png

Jesteśmy autorytetem treści w zakresie kultury i sztuki, mody, branży beauty a także szeroko pojętej psychologii. Regularnie poruszamy tematy dotyczące rozwoju, kariery oraz rodziny w formie spersonalizowanej treści adresowanej dla kobiet. Jako wydawca należymy do Google Publisher. Jesteśmy partnerem światowych organizacji jak Launchmetrics dzięki któremu obok wiodących marek jak Harper's Bazaar, Marie Claire czy VOGUE mamy dostęp do natychmiastowych relacji z największych wydarzeń z Nowego Jorku, Londynu, Mediolanu, Paryża i nie tylko.

3png

„W poszukiwaniu kobiecej mocy”. Stawiając taką tezę nie chcemy konfrontować ze sobą kobiet i mężczyzn, żeby wyłonić lepszego lub mądrzejszego. Przyglądamy się po prostu realiom i rozmawiamy o nich otwarcie.

GentleWoman Polska czarne tlo 2jpg

Portal GentleWoman Polska nie tylko współpracuje z dużymi markami, ale wspiera także lokalną filozofię firm i organizacji dostrzegając ich często niezwykły potencjał. Ponadto jako ludzie zajmujący się profesjonalnie mediami, chcemy ośmielać, zachęcać do działania, wspierać i nagradzać. Tworzymy przestrzeń, w której każda z nas z dumą powie: Jestem kobietą! Wszystko po to, by idea GentleWoman – kobiety spełnionej – zataczała coraz szersze kręgi.

 

Więcej na: https://gentlewoman.eu/