Jak wiele problemów może rozwiązać jeden preparat ? Prodermic Silver może wiele!

Medaqua to polska, rodzinna firma, która skoncentrowała swoje działania na uzyskaniu najlepszego produktu, przy zastosowaniu jak najmniejszej liczby składników o najwyższej jakości.  

Współpracując z wyspecjalizowanymi laboratoriami otrzymano wodny koloid cząsteczek srebra, występujących pod postacią niejonowych drobin-  Prodermic Silver. Wszystko z użyciem technologii gwarantującej stabilność i powtarzalność produkcji, wykorzystując jedynie procesy fizyczne.
Prodermic Silver ulotka1jpg

Stabilizacja uzyskanej mieszaniny zapobiega sklejaniu się cząsteczek srebra, dzięki czemu preparat utrzymuje swoje właściwości przez wiele miesięcy.

Nadzór nad jakością produktu zlecany jest akredytowanym laboratoriom, m.in. dziękuj współpracy  z Uniwersytetem Gdańskim w zakresie innowacyjnego wykorzystania właściwości srebra koloidalnego Prodermic Silver.

Produkt Medaqua jest delikatny, skuteczny i bezpieczny. 
Prodermic Silver foto1jpg

Srebro ma zastosowanie w kosmetologii i dermatologii. Marce zaufały kliniki dermatologiczne i gabinety kosmetyczne z całego kraju, włączając preparat do swojej oferty i kuracji Klientów.

Firma Medaqua wspiera styl życia Less Waste czyli przede wszystkim świadome życie w trosce o środowisko naturalne. Urodowe Less Waste to świadomy wybór kosmetyków wysokiej jakości o jak najszerszym spektrum działania. To pielęgnacja oparta na uniwersalnych, wielozadaniowych produktach.

Jak wiele problemów może rozwiązać jeden preparat ...? Otóż, może wiele. Prodermic Silver to prawdziwy produkt wielozadaniowy. Jedna butelka zastąpi kilka innych preparatów o działaniu: antybakteryjnym, sebostatycznym, przeciwgrzybiczym, przeciwzapalnym, łagodzącym podrażnienia.
Efektyjpg

Ograniczając konsumpcję mamy wpływ na globalne zmiany.

Kupując mniej - oszczędzamy, możemy pozwolić sobie wówczas na produkty najwyższej jakości. 

I taki właśnie jest Prodermic Sliver – najwyższej jakości, prawdziwy produkt wielozadaniowy. Nowa Ikona w codziennej pielęgnacji.

Więcej informacji na stronie: www.medaqua.pl