Innowacje medyczne dają dziś wiele możliwości. W La Pelle Laser wiedzą, jak je wykorzystywać!

Od ponad 8 lat kadra La Pelle Laser zapewnia najwyższą jakość usług z zakresu dermatologii estetycznej, co zostało właśnie potwierdzone tytułem Kobieca Marka Roku 2020

Jako zespół specjalistów La Pelle Laser dba o urodę, komfort i bezpieczeństwo dopasowując się do Waszych potrzeb.  Innowacje medyczne dają dziś wiele możliwości, a w La Pelle wiedzą jak je wykorzystywać. Dlatego stworzono szeroką ofertę usług, które świadczone są w nieinwazyjny, bezpieczny i nowoczesny sposób; laseroterapia, medycyna estetyczna, dermatologia kosmetyczna, zabiegi odmładzające, korekcja i modelowanie sylwetki, likwidacja mankamentów skóry i wiele więcej - wszystko po to, aby pomóc Wam cofnąć czas, pokochać siebie i poczuć się doskonale w swojej skórze.

lapelle-laser-zabiegijpg

Usługa to ludzie, którzy ją wykonują, w La Pelle Laser najważniejsze jest Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. Kadra La Pelle to zespół doskonałych specjalistów. To właśnie dzięki jej ogromnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu gwarantują Wam pełne zadowolenie. 

W zespole La Pelle Laser pracuje 10 doskonałych kosmetologów, lekarzy i lekarzy dermatologów. Każdy z nich posiada liczne certyfikaty, uwierzytelniające umiejętności w pracy z wykorzystywanymi urządzeniami medycznymi. Wszyscy mają holistyczne podejście do Waszego zdrowia i urody. Dbają o ciało, duszę i umysł. Są otwarci na wasze potrzeby, służąc radą i chętnie dzieląc się wiedzą, która pomaga Wam żyć zdrowiej i lepiej.

Dbając o najwyższą jakość świadczonych usług, zespół La Pelle Laser współpracuje wyłącznie z najlepszymi. Jest w stałym kontakcie z liderami branży sprzętu medycznego, na którym pracuje i posiada najnowocześniejsze urządzenia, które w skuteczny i bezpieczny sposób pozwalają realizować usługi. Zabiegi wykonywane są między innymi na sprzęcie marek: Synerron, Cutera, Lumenis, Lutronic, Iccoone, Palomar oraz Cynosure. Klinika wykorzystuje wyłącznie sprawdzone kosmetyki i środki o potwierdzonej skuteczności, spełniające rygorystyczne normy bezpieczeństwa Juvederm, Croma, Allergan, RevitaCare czy Vivacy.

przed-zabiegiem2 kopiajpg

 Dopracowane, przemyślane procedury zabiegowe, najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa, dbałość o komfort i doskonałe samopoczucie klienta, wyselekcjonowany sprzęt, kosmetyki i środki medyczne oraz absolutnie najlepszy zespół doświadczonych specjalistów – wszystko to ponieważ zadowolenie Klientów La Pelle Laser jest dla zespołu źródłem satysfakcji i potwierdzeniem, że to, co robią– robią najlepiej. 

Wszyscy czują się zobowiązani starać się wciąż tak samo mocno, bo głęboko wierzą że każdy ma prawo czuć się ze sobą jeszcze lepiej. La Pelle Laser cechuje holistyczne podejście do Waszego zdrowia i urody. Dbają tam o ciało, duszę i umysł. Zespół jest otwarty na potrzeby Klientów, służąc radą i chętnie dzieląc się wiedzą, która pomaga Wam żyć zdrowiej i lepiej.


Więcej o klinice można znaleźć na stronie: www.lapellelaser.pl