Indigo Protein Base- produkt marki Indigo Nails Lab- Laureatem Kobiecej Marki Roku!

Produkty marki Indigo Nails Lab zdobyły już szereg nagród, wyróżnień czy nominacji. To miłe i motywujące do pracy, ale najważniejszą nagrodą jest dla nich popularność wśród Pań, które pokochały Indigo. Bo ich lakiery noszą już miliony kobiet na całym świecie. To dla nich najważniejsza nobilitacja i sygnał do dalszego rozwoju.

Chcą jednak odpowiadać nie tylko na uznanie przez klientki Indigo Nails Lab, ale także ich potrzeby. To dlatego powstała ich baza proteinowa, obsypana nagrodami i chwalona z każdej strony. To produkt, który idealnie oddaje ich misję – oferować jak najlepsze produkty, dotrzeć do wszystkich kobiet i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom – i jest najlepszym dowodem na to, jak zależy im na zadowolonej i spełnionej klientce.

Indigo Protein Base stworzyli z myślą o kobietach, które mają słabe i zniszczone paznokcie. Właściwości ekstraktu z protein pozwalają na wzmocnienie płytki paznokcia i jednoczesne, naturalnie wyglądające, przedłużenie. Produkt jest bezpieczny, a jego efekty jego aplikacji można zauważyć od razu – wystarczą dwie cienkie warstwy bazy, by paznokieć stał się sztywny i wzmocniony. Baza proteinowa jest skuteczna, bezpieczna i łatwa w aplikacji – co więcej, jest samopoziomująca, dzięki czemu naprawianie nierówności na płytce paznokcia przychodzi znacznie łatwiej.

https://www.indigo-nails.com/

34165033_2050135654997872_4525172625328046080_njpg

na_stronejpg