Hotel Willa Port art & Business Kobiecą Marką Roku!

willa-port-art-bussinesspng

Historia rozpoczęła się w Ostródzie na mazurach. Nad samym brzegiem jeziora powstał hotel, w którym nic nie dzieje się przypadkiem. Hotel Willa Port art & Business oferuje 84 nowoczesnych pokoi i apartamentów z obszernymi tarasami wypoczynkowymi. Doskonałe położenie w połączeniu z wyrafinowaną włoską kuchnią oraz ekskluzywnym spa, to spełnienie marzeń , choćby tych o letnim relaksie dla najbardziej wymagających.

201601201011250pokoj_galeria_04jpg

201601201011320pokoj_galeria_05jpg

                    Ona inspiruje i wycisza, on jest konkretny i mocno stoi na ziemi. Spotkali się w Ostródzie i stworzyli parę idealną. Co połączyło sztukę i biznes w Hotelu Willa Port art & Business? Na każdego z artystów i ich wielbicieli, którzy odwiedzają ostródzką restaurację Trattoria la Riva w Hotelu Willa Port, czeka specjalne menu. Dobra kuchnia to też sztuka. A jeśli dodać do niej widok na jezioro Drwęckie, romantyczny deptak, nietuzinkową architekturę i butelki świetnego wina - czego więcej trzeba wrażliwej artystycznej duszy? Tylko skupić się i tworzyć. Ale nie tylko plastycy, aktorzy czy muzycy upodobali sobie hotel położony przy amfiteatrze.

201601211032550oferty_mazury_03jpg

                    Równie chętnie bywają tu biznesmeni, którzy w jego wnętrzach i pięknej okolicy czują przypływ dobrych pomysłów i wytchnienie po dniu spędzonym np. na targach w ostródzkiej Expo Arenie. Dlatego hotel połączył dwa światy i od października 2015 roku oficjalnie działa jako Willa Port art & Business. W każdy pierwszy czwartek miesiąca lokalni biznesmeni spotykają się w Cantina la Riva na wspólnym śniadaniu biznesowym.

201601201018550pokoj_galeria_08jpg

201601201028080pokoj_galeria_10jpg

                    Hotel Willa Port art & Business to idealne miejsce na relaks dla kobiet, jak i dla całych rodzin. O każdej porze roku kusi możliwością wypoczynku na łonie natury, jak również zapewnia relaksacyjne terapie w strefie Welness:  basen solankowy, jacuzzi, łaźnia parowa i sauna fińska.

hotel-mazury-z-basenemjpg

WP_RES_149jpg

                   Willa Port Art & Business zlokalizowany jest tuż nad brzegiem cudownego Jeziora Drwęckiego w Ostródzie, przy urokliwych ścieżkach spacerowych i rowerowych. Położenie hotelu oceniane jest przez naszych Gości jako najlepsze na Mazurach. Przekonaj się o tym osobiście!

www.willaport.pl


willaport-kmrjpg