Hotel Niebieski Partnerem Gali Kobiecej & Męskiej Marki Roku

polaczeniepng

Wielka Gala Finałowa Kobiecej & Męskiej Marki Roku zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie odbędzie się już 28 listopada br. o godz. 19.00 w Hotelu Bellotto (Pałac Prymsowski) w Warszawie. W imprezie wezmą udział przedstawiciele show-bussinesu i licznych mediów, a także przedstawiciele najlepszych firm kierujących ofertę do kobiet i mężczyzn. Gali towarzyszyć będzie bogata oprawa artystyczna z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej. Nadrzędnym celem imprezy jest uhonorowanie wyróżnionych firm poprzez wręczenie certyfikatów Kobiecej Marki Roku  i Męskiej Marki Roku. Partnerem Gali jest Niebieski Hotel & Spa w Krakowie.

Niebieski Art Hotel & Spa  położony jest w sercu malowniczego Salwatora, nad samym brzegiem Wisły. Od Zamku Wawelskiego hotel dzieli zaledwie 15-minutowy spacer pełnymi zieleni bulwarami wiślanymi. Goście mają do swojej dyspozycji 38 stylowych i komfortowo urządzonych pokoi oraz dwa apartamenty o wielkości 45 i 55 m2. Wystrój i kolorystyka wnętrz zróżnicowane są według układu „miasto/rzeka”. Południowa ekspozycja czyli pokoje zlokalizowane od strony Wisły zostały zaprojektowane w lekkiej i jasnej kolorystyce białego dębu, a przestronne apartamenty oraz klika pokoi usytuowanych na ostatnim piętrze dodatkowo posiada tarasy w widokiem na Bulwary Wiślane. W części miejskiej natomiast, usytuowanej od strony ulicy Kościuszki, ton wnętrzom nadaje ciemna oprawa mebli w kolorze venge.  Całość uzupełniają niepowtarzalne płaskorzeźby autorstwa Elżbiety Bień.

taraswidoknawisjpg

Z myślą o potrzebach Klientów biznesowych, zaprojektowaliśmy nowoczesne centrum konferencyjne „Moon-River” mieszczące się na II piętrze hotelu. Kompleks dwóch sali o łącznej powierzchni ok 100m2 można połączyć lub podzielić w zależności od charakteru i liczebności spotkania. Nasi Goście do dyspozycji mają wysokiej jakości sprzęt techniczny: 2 rzutniki multimedialne, 2 wysuwane ekrany, tablice prezentacyjne oraz system nagłośnienia i szybkie bezprzewodowe łącze internetowe.

Restauracja Vanilla Sky to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Krakowa. Z tarasów rozpościera się malowniczy widok na Wzgórze Wawelskie, a sekretem menu łączącego lekkie dania kuchni śródziemnomorskiej z elementami tradycyjnej kuchni polskiej są składniki, których nie spotkają Państwo w żadnej innej restauracji.
Wybrane potrawy wykonywane są z produktów z BIO certyfikatem, pochodzących z ekologicznych upraw. Restauracja serwuje także tradycyjne pieczywo własnego wypieku, a sezonowe nowości w karcie sprawiają, że ciągle możemy zaskakiwać naszych Gości.
Stałą atrakcją są również odbywające się kilka razy w tygodniu koncerty fortepianowe.

restauracja1jpg

Druga z restauracji Fresco, mieści się w podziemiach hotelu i cechuje się niezwykłym kameralnym klimatem. Serwuje prostą, ale jakże smaczną kuchnie włoską na czele z wyśmienitą pizzą. W sezonie letnim głównym atutem restauracji jest ogródek. Goście na świeżym powietrzu mogą smakować naszych potraw lub posiedzieć przy ulubionym drinku.

twinmiasto1jpg

twinwisa1jpg

Dopełnieniem miłej atmosfery oraz komfortowych warunków jest instytut odnowy Vanilla Spa, składający się z dwóch gabinetów zabiegowych oraz Strefy Saun i Łaźni. Wizyta w Vanilla Spa to wyjątkowe doświadczenie dla ciała i ducha. Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, ciało i dłonie oraz bogatą ofertę masaży. Proponujemy także zabiegi łączone, w pakietach odpowiednio dobranych do indywidualnych potrzeb naszych Gości.

spa1jpg

http://www.niebieski.com.pl/