Holistyczne podejście do piękna? Klinika Czasu Kropla oczaruje Was!

Kobieca Marka Roku to nagroda dla najlepszych produktów, usług, rozwiązań i miejsc stworzonych z myślą o kobietach- takich jak Czasu Kropla. 

Czasu Kropla to łódzki gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej. Marka powstała w 2019 r., szybko podbijając serca kobiet. Dla właścicielki gabinetu Karoliny Chrobot oraz jej męża Marcina Chrobot, założyciela marki, od początku było jasne, że powstałe miejsce ma być  wyjątkowe, jakiego dotąd na mapie Łodzi nie było. Myślą przewodnią stało się hasło „Holistyczne podejście do piękna”, na którym budowana jest misja marki.

image0jpeg

Piękno nie jest tu traktowane w sposób powierzchowny. Jest odzwierciedleniem samopoczucia, stylu życia, zdrowia, emocji – wszystkiego, na co składa się człowiek. Dlatego Czasu Kropla proponuje terapie, które poprawiają urodę w sposób holistyczny. Klientki znajdą tu zarówno zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, modelowania sylwetki, jak i naturalne terapie manualne. Specjaliści łączą je, aby otrzymać jak najlepsze efekty. Czasu Kropla wychodzi z założenia, że nie można zatrzymać czasu, ale można sprawić, że skutki jego upływu będą mniej widoczne. Dlatego tak dużą część działań poświęca się tu profilaktyce przeciwstarzeniowej. Gabinet – jako jedyny w Łodzi – oferuje naturalne japońskie metody kosmetyczne: niechirurgiczny masaż twarzy Kobido, Zoga Face oraz japońską pielęgnację 10 kroków. Uzupełnienie zabiegów stanowi luksusowa linia japońskich kosmeceutyków Forlle’d, w których wykorzystano rozwiązanie przeciwstarzeniowe nagrodzone Nagrodą Nobla.

image4jpeg

Specjaliści pracujący w gabinecie zdają sobie sprawę, jak ważny jest wpływ zdrowia na wygląd i samopoczucie. Klientki mogą więc skorzystać z porad dietetyka klinicznego oraz programów leczenia nadwagi i chorób dietozależnych. Jest to szczególnie ważne dla osób, które korzystają z zabiegów na ciało – modelujących sylwetkę, redukujących tkankę tłuszczową czy zmagających się z cellulitem. Czasu Kropla poszła o krok dalej w personalizacji swojej oferty. Holistyczne podejście ujawnia się specjalnych programach zabiegowych. Prowadzone są tu spersonalizowane zabiegi dla kobiet w ciąży, matek karmiących oraz kobiet będących w trakcie i po zakończeniu leczenia onkologicznego.

image6jpeg

Oprócz bogatej oferty, klientki korzystające z usług gabinetu, mogą liczyć na światowy poziom w kwestii doboru urządzeń i preparatów. Marka stawia na najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt, dzięki czemu może poszczycić się skutecznością zabiegów i ich wysokim poziomem bezpieczeństwa. Ponadto klientki czują, że są w dobrych rękach – doświadczona kadra kosmetologów, lekarzy medycyny estetycznej oraz dietetyka klinicznego potrafi zadbać o najmniejszy szczegół. Wszystko po to, aby zbudować relację opartą na zaufaniu. To klucz w skutecznym pomaganiu kobietom, które oczekują nie tylko poprawy wyglądu, ale również lepszego samopoczucia. 
image7jpeg

Marka dołożyła wszelkich starań, by tylko odkąd klientka przekroczyła próg gabinetu, czuła, że znalazła się we właściwym miejscu. Nowoczesny wystrój, w którym przeważają barwy bieli zieleni, szarości, przełamane ciepłym drewnem i elementami złota i czerni koi i relaksuje. Wszystkie elementy – od oferty zabiegowej, po kadrę specjalistów, urządzenia i styl wnętrz – zdaje się tu grać spójną melodię. To melodia skomponowana dla kobiet nowoczesnych, wymagających, ceniących elegancję i jakość.

www.czasukropla.pl