Gym Glamour – w czym tkwi siła marki i tajemnica jej sukcesu?

Gym Glamour to rodzima marka, która kilka lat temu przebojem weszła na rynek z miejsca dokonując na nim rewolucji w postrzeganiu strojów sportowych dla kobiet i śmiało ruszyła w drogę po tytuł lidera branży. Kobiety momentalnie zakochały się w świetnie skrojonych, przewiewnych i stylowych ubraniach, w których nawet podczas wysiłku fizycznego mogły czuć się piękne.

kolajpg

Nareszcie wybór między atrakcyjnością a komfortem i wygodą przestał być przykrą koniecznością. Było to możliwe dzięki wiedzy, umiejętnościom i kreatywności całego zespołu marki dla którego jakość, funkcjonalność i estetyka to słowa klucze w procesie tworzenia produktu.

Na sukcesie Gym Glamour zaważył też fakt, że jej twórcy od początku założyli i konsekwentnie realizowali plan komunikacji z odbiorcą zakładający niezwykłą bliskość i prawdziwe partnerstwo. Użytkowniczki strojów sygnowanych logo GG mogły śmiało wyrażać swoje opinie o produktach, były do tego zachęcane i nagradzane za swoje zaangażowanie. Dzięki temu miały poczucie realnego wpływu na ubrania które wybierały, co dodatkowo budowało i umacniało więź z marką. Trzeba przyznać, ze nie jest to powszechna praktyka, a ewidentnie warta naśladowania.  

DSC01598-Editjpg

Niewątpliwie atutem jest też sama nazwa brandu- trafiająca w sedno, łatwa do zapamiętania i wyzwalająca wyłącznie pozytywne skojarzenia. Gym Glamour- dokładnie tak!   

Sukces marki dawno już przekroczył polskie, a nawet europejskie granice. W strojach Gym Glamour ćwiczą kobiety w różnych zakątkach świata, a marka sukcesywnie zdobywa nowe rynki i jest doskonałą reklamą polskiej jakości i synonimem niezawodności w pięknym wydaniu. 

 www.gymglamour.com