Gym Glamour! Bo dziewczyny chcą zdobywać świat!

Kobieta XXI wieku jest gotowa pokazywać swoje Ja, oddawać się pasji, a przede wszystkim nie stroni od wielkich wyzwań. Kobieta to siła, a siła jest kobietą. Dlatego też powstała marka Gym Glamour, która łączy w sobie te cechy. Wspiera kobiecą moc, chęć walki i samorealizacji. 

Jakie jest Gym Glamour? Idzie za trendami, wprowadzając coraz to nowsze kolekcje, które pozwolą każdej klientce znaleźć produkt dopasowany do jej osobowości. Gym Glamour Girls nie boją się eksperymentować z kolorami i modelami, inspirując siebie i swoje otoczenie.

_Q5A9123jpg

Profesjonalizm jest wartością, która dominuje nad wszystkimi innymi atrybutami Gym Glamour. Już od etapu tworzenia projektów, poprzez wybór materiałów, aż po same zdjęcia, które trafiają na stronę internetową i do mediów społecznościowych, zespół marki daje z siebie absolutnie wszystko. Kompromis? To w Gym Glamlour słowo zakazane

_Q5A8312jpg

Każda z kolekcji tworzona jest skrupulatnie w trakcie wielomiesięcznych testów, które polegają na analizowaniu błędów i ich rozwiązywaniu. Produkty, jakie powstają w szwalniach, mają za zadanie sprawdzać się zarówno podczas wyczerpujących treningów na siłowni, jak i w codziennych czynnościach, np. spacerze po parku.
_Q5A8936jpg

Wytrzymałość to mocny punkt produktów Gym Glamour, jednak doskonale wiadomo, że kobieta w tych czasach oczekuje nie tylko tego. Produkt musi być również idealny wizerunkowo, przede wszystkim modny. Dlatego też Gym Glamour idzie za trendami, wprowadzając coraz to nowsze kolekcje, które pozwolą każdej klientce znaleźć produkt dopasowany do jej osobowości.
A ten, podkreśli zarówno jej kobiece atuty, jak i indywidualny styl.

_Q5A7830jpg

Gym Glamour to także wyjątkowy sposób kontaktu z odbiorcami marki, w dużej mierze oparty na social mediach i Gym Glamour Girls, czyli influencerkami marki. Każda z influencerek, która należy do teamu GG jest wyjątkowa i współpracując z marką, przekazuje swoje indywidualne wartości. Różne charaktery to dopiero początek. Gym Glamour Girls nie boją się eksperymentować z kolorami i modelami, inspirując zarówno zespół marki, jak i swoich obserwujących.

Gym Glamour wśród innych marek wyróżnia również dobór swoich ambasadorek. Tu najważniejsze znaczenie ma nie liczba “lajków” czy followersów. Lczy się pasja, prawdziwość oraz chęć dążenia do celu. Gym Glamour chce pokazać światu kobiety, które inspirują i motywują, mimo otaczającej nas zewsząd gonitwy w codziennym, zabieganym życiu.

 www.gymglamour.com