Floslek wśród Laureatów Kobiecej Marki roku!

Piękny, zadbany wygląd i zdrowa skóra to marzenie każdej kobiety. Na szczęście, panie mają sprzymierzeńca w tej trudnej walce – Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK, które od 1994 roku z sukcesem tworzy najwyższej jakości kosmetyki i dermokosmetyki do pielęgnacji i ochrony wrażliwej oraz wymagającej skóry twarzy i ciała. Preparaty FLOSLEK wyróżnia nie tylko ich skuteczność, bezpieczeństwo stosowania oraz bogactwo składników aktywnych, ale również eleganckie i nowoczesne opakowania oraz atrakcyjne ceny.

floslek_logojpg


FLOS znaczy kwiat

Nazwa firmy pochodzi od łacińskiego słowa flos, które oznacza kwiat. A kwiaty kojarzą się z naturą, ale też z urodą, kobietą i pięknem. Mają też niezwykłą moc pozytywnego oddziaływania na skórę - przez wieki dawały ludziom to, co najlepsze, by mogli zadbać o swoje zdrowie i urodę. FLOSLEK czerpie więc to, co najcenniejsze ze świata roślin, tworząc w swoim laboratorium nowatorskie receptury kosmetyków dla kobiet, dzieci i mężczyzn.

Najlepsze z natury

FLOSLEK należy do czołówki polskich firm kosmetycznych w kategorii preparatów do pielęgnacji okolic oczu. Od nich bowiem wszystko się zaczęło. Do najczęściej kupowanych i rozpoznawanych produktów Floslek Laboratorium należy ten, który stał u podstaw rozwoju firmy jeszcze w 1994 roku – czyli żel ze świetlikiem pod oczy i na powieki, stosowany często i chętnie do dziś. W kolejnych latach w aptekach, drogeriach i sklepach zielarskich zaczęły pojawiać się kolejne produkty, oparte o innowacyjne receptury, łączące w sobie moc naturalnych składników z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii. Obecnie portfolio FLOSLEK to 12 linii specjalistycznych dermokosmetyków FLOSLEK PHARMA oraz 34 serie kosmetyków FLOSLEK LABORATORIUM, przeznaczonych do pielęgnacji i ochrony wrażliwej skóry twarzy i ciała. Łącznie to blisko 300 produktów, które od blisko ćwierć wieku pomagają osobom o delikatnej i wrażliwej skórze w osiąganiu zdrowego i pięknego wyglądu.

Kosmetyki marki FLOSLEK zdobyły wiernych klientów nie tylko w Polsce, ale też w 34 krajach świata – od Ameryki Północnej, przez Europę, północną Afrykę po Azję.

FLOSLEK oznacza jakość

Kierunek rozwoju Laboratorium FLOSLEK od początku jego istnienia niezmiennie wyznaczają dwa priorytety: skuteczność i bezpieczeństwo oferowanych preparatów. Potwierdzają to przyznane firmie prestiżowe, międzynarodowe certyfikaty: GMP (Good Manufacturing Practise) oraz ISO 9001 : 2009.

Popularność i jakość kosmetyków FLOSLEK była wielokrotnie potwierdzana przez konsumentów licznymi nagrodami, m.in. .: Qltowy Kosmetyk, Glamour Glammies, Złoty Otis, Laur Konsumenta-Odkrycie Roku czy Godło Teraz Polska. Od dziś najnowsza linia kosmetyków FLOSLEK może się pochwalić kolejnym cennym wyróżnieniem – tytułem Kobiecej Marki Roku 2017!

***

Poznajcie SKIN care EXPERT™ SNAKE – Kobiecą Markę Roku 2017

Seria kosmetyków SKIN care EXPERT™ SNAKE to nowość w portfolio Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK. Oparta została na nowatorskiej formule „Snake effect technology”, która natychmiastowo wygładza zmarszczki i może być alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej.

Wiodącym składnikiem linii SKIN care EXPERT™ SNAKE jest syntetyczny neuropeptyd, który imitując działanie toksyny znajdującej się w jadzie żmii rozluźnia mięśnie oraz łagodzi ich skurcze. Dzięki temu kosmetyki znakomicie wygładzają skórę oraz zapobiegają zarówno pojawianiu się nowych zmarszczek, jak i pogłębianiu się istniejących. Formuły preparatów stanowią bogactwo substancji aktywnych, których potrzebuje cera dojrzała. Kosmetyki zapewniają skuteczną pielęgnację dzienną i nocną, redukcję wszystkich typów zmarszczek, a filtr SPF 20 zawarty w kremach na dzień chroni skórę przed promieniowaniem UV. Efektem stosowania jest wyraźnie napięta i pięknie rozjaśniona cera oraz podniesiony kontur twarzy. Hitem linii jest ESSENZA REDUKTOR WIEKU, który nie tylko redukuje zmarszczki i modeluje owal twarzy, ale też bezpiecznie pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu, a jego regularne stosowanie przynosi spektakularne efekty. Skuteczność wszystkich produktów potwierdzona została przez niezależne, akredytowane laboratoria badawcze.

W skład linii SKIN care EXPERT™ SNAKE wchodzą:

·         Krem wypełniający na noc - cena 34,99zł/50 ml

·         Krem odżywczy na noc - cena 34,99zł/50 ml

·         Krem napinający na dzień - cena 34,99zł/50 ml

·         Krem konturujący na dzień - cena 34,99zł/50 ml

·         ESSENZA Reduktor wieku – cena 59,99 zł/30g

floslek_kmrjpg