Fitvia- kobieca marka budowana przez kobiety!

Fitvia z tytułem Kobieca Marka Roku 2020. Powodów jest wiele.

"W Fitvia wierzymy, że dobre odżywianie to najpotężniejsze narzędzie, dzięki któremu odkrywamy lepszą wersję siebie. Zdajemy sobie sprawę, że w każdej osobie drzemie ogromny potencjał, dlatego pragniemy wspierać każdą kobietę w drodze do zdrowego stylu życia i dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były zarówno smaczne, jak i zdrowe - zachowując jak najwyższą jakość składników.
BDF7A02C-9187-4CDC-A969-9D11A83AD766jpg

Jesteśmy jedną z wiodących marek herbat premium i żywności fitness w Europie, a naszą misją jest uczynienie świata zdrowszym i szczęśliwszym miejscem. W naszej ofercie można znaleźć w 100% naturalne herbaty, zdrowe przekąski oraz ekologiczne akcesoria.

Pragniemy wzmacniać zdrowe nawyki dbania o siebie. Herbaty Fitvia wyróżniają się wysoką jakością oraz ich właściwościami zdrowotnymi, dzięki takim składnikom jak Garcinia Cambodia, czy Moringa. Zostały skomponowane z wyselekcjonowanych mieszanek owoców i ziół, dzięki czemu można cieszyć się ich pysznym smakiem, poczuć intensywny zapach owoców po otwarciu paczki oraz czerpać korzyści z każdym wypitym kubkiem herbaty.
Kopia FACEBOOK BANNER NEW RTD ICE TEApng

 Mając na względzie potrzeby naszych klientek, stworzyliśmy trzy główne linie herbat Fitvia: Detox, Slim oraz Beauty.

Detox ułatwia oczyścić organizm z toksyn oraz przyspieszyć proces regeneracji.

Slim w połączeniu ze zbilansowaną dietą, pomaga pozbyć się niechcianych kilogramów oraz utrzymać smukłą, ale zdrową sylwetkę.

Beauty ma za zadanie wydobyć naturalne piękno każdej kobiety oraz wspierać poprawę kondycji jej włosów i skóry.

Kopia IG MOOD CARIBEAN TEApng

Wszystkie herbaty zostały tak stworzone, aby z przyjemnością po nie sięgać w swoich codziennych rytuałach. Posiadamy ogromny wachlarz kompozycji smakowych, które spełniają różne oczekiwania i potrzeby. Dzięki temu wiele z naszych klientek zmieniło swoje codzienne nawyki na lepsze i m.in. regularnie nawadnia swój organizm lub częściej sięga po zdrowe produkty.

Wysoka jakość i dbanie o środowisko

W Fitvia tworzymy nasze produkty z troską o środowisko, dlatego postawiliśmy na pakowanie herbaty luzem w większe opakowania. Dzięki temu minimalizujemy ilość produkowanych odpadów, a zarazem dbamy o zachowanie jakości mieszanek. Ważne jest dla nas, aby owoce i zioła zachowały swoje właściwości jak najdłużej, dlatego nie podlegają one procesowi mielenia. Zależy nam na tym, aby po otwarciu paczki widzieć każdy kwiat, czy owoc, który następnie parzymy w kubku.

Kopia IG MOOD FRUITY HARMONY TEApng

W Fitvia stworzyliśmy serię akcesoriów do picia herbaty, takich jak butelki termiczne, czy etui na butelkę z paskiem na ramię. Tworzymy nasze dodatki z różnych surowców, aby jak najłatwiej i najlepiej nasze klientki mogły z nich skorzystać. Postawiliśmy na najwyższej jakości materiały, aby mogły służyć przez jak najdłuższy czas.

Projektując linię akcesoriów, zależało nam na połączeniu funkcjonalności z eleganckim wyglądem. Butelki termiczne Fitvia zostały tak zaprojektowane, aby jednocześnie ułatwić przygotowanie herbaty bezpośrednio w butelce, a zarazem podkreślić kolorami i wzorami kobiecość naszych klientek.
Kopia IG MOOD STRAWNILLA TEApng

Kobieca marka budowana przez kobiety

W Fitvia jesteśmy dumni z tego, że aż 80% naszych pracowników to kobiety. Dzięki ich pracowitości i wiedzy nasza marka prężnie się rozwija w 5 europejskich krajach. To właśnie siła kobiet pozwala nam odnosić sukcesy oraz rozumieć ich potrzeby.

Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty dostarczyły jak najlepszych witamin i minerałów, co w rezultacie przekłada się na lepsze samopoczucie i zdrowe ciało. Za pomocą naszych produktów pragniemy, by każda kobieta odkryła swoją siłę i pewność siebie oraz poczuła, że jest naturalnie piękna."


www.fitvia.pl