Fake Bake – marka, która powstała z miłości do słońca i zdrowej, nieskazitelnej opalenizny!

Fake Bake to jeden z Laureatów tytułu Kobieca Marka Roku 2020
Co mówią sami o sobie? Przeczytajcie! 

"Od ponad 12 lat z sukcesem działamy na rynku polskim. Stworzyliśmy linię luksusowych kosmetyków opalających dla osób, które cenią sobie najwyższą jakość i innowacyjność potwierdzoną badaniami. 
FB_2012_02__baner wymiana_postjpg

Polki pokochały naszą markę przede wszystkim za transparentność przekazu w kwestii składników i zaangażowanie w kreowanie trendu na ekologię w świecie beauty. 

Opatentowana potrójna formuła opalająca Fake Bake, to inteligentna technologia, która sprawia, że nasze samoopalacze indywidualnie dopasowują się do karnacji, budując naturalną i perfekcyjną opaleniznę.

Efekt nieskazitelnie i obłędnie opalonej skóry utrzyma się co najmniej 10 dni i z całą pewnością zaskoczą Cię jego spektakularne efekty. Skóra ma nie tylko perfekcyjny, brązowy odcień, dopasowany idealnie do karnacji, ale dzięki innowacyjnej formule odżywczej i antyoksydantom jest mocno nawilżona, jędrna i wyjątkowo gładka.
FB_2008_06__post__800x800_5jpg

Ta doskonale dopracowana kombinacja składników opalających, w 100% naturalnych, która nie zawiera parabenów i konserwantów, dlatego jest też świetnym rozwiązaniem dla alergików i kobiet w ciąży. 

Kreując markę w Polsce staramy się przekonać kobiety, że idealne ciało nie istnieje, ale piękna skóra pozwala się nim cieszyć. Dlatego nieustannie pracujemy nad nowymi kosmetykami i innowacyjnymi rozwiązaniami.

Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy koncept Ekspertek Mobilnych – Fake Bake at Home, które świadczą usługę opalania natryskowego w domu klienta. Teraz Twoja skóra może cieszyć się „nowym” życiem nawet, jeśli nie możesz wyjść z domu.

Efekty są tak obłędne, że nawet klienci regularnie korzystający z tego typu usług, są za każdym razem zaskoczeni niezwykłymi rezultatami.
   FB_2009_05__nagroda_22jpg

Opalanie natryskowe FAKE BAKE, to zdecydowany must have przed nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia i Sylwestrem. To jeden z niewielu zabiegów beauty, który w zaledwie kwadrans sprawi, że Twoje ciało będzie wyglądało kusząco, świeżo, zdrowo, a nawet szczuplej.

Zapraszamy do naszego sklepu online WWW.SKLEP.FAKEBAKE.PL po odrobinę słoneczka! 

Stay Hot When The Sun’s Not
Więcej informacji na stronie: www.fakebake.pl