Ewa Bien- poznaj luksusową markę bielizny!

Marka Ewa Bien to bielizna luksusowa, w której każda kobieta poczuje się wyjątkowo czyli właśnie tak jak na to zasługuje!

Bieliznę tworzą z myślą o tym, aby odkryć tkwiące w każdej kobiecie piękno, jej niepowtarzalność i jedyny w swoim rodzaju urok. Ukoronowaniem kobiecości niezależnie od wieku i rozmiaru jest niewątpliwie zmysłowa elegancja i ta idea przyświeca im na każdym etapie produkcji od projektu po sam proces szycia. Pragną bowiem, aby ich bielizna w każdej sytuacji dawała kobiecie tak ważne poczucie pewności siebie, świadomości własnej wartości i niepowtarzalnego piękna, które widoczne jest w każdym ruchu, geście i uśmiechu.

_ID_4210-sel-kol-retjpg

Zaskakujące połączenia, niebanalna kolorystyka, elegancja oraz dbałość o każdy szczegół – to wyróżnia markę Ewa Bien. Każdego roku prezentują dwie kolekcje bielizny – wiosenno-letnią oraz jesienno-zimową. Mnogość fasonów oraz szeroka rozmiarówka obwodów (od 65 do 95) oraz miseczek (od A do M) odpowiada na potrzeby większości kobiet.

Lea black B139_D900jpg

Filozofia, którą się kierują ma wpływ na cały proces produkcyjny od wyboru materiału, poprzez projekt, na najdrobniejszych, wysublimowanych dodatkach i szczegółach kończąc. Mają świadomość, że tylko najwyższa jakość półproduktów może złożyć się na zniewalający efekt i niezwykłe poczucie komfortu. Cały proces produkcyjny odbywa się w Polsce z wykorzystaniem najnowocześniejszych osiągnięć rynku tekstylnego na świecie. Koronki, hafty, tiule oraz dodatki pochodzą niejednokrotnie z tych samych renomowanych źródeł (Szwajcaria, Włochy, Hiszpania) co wykorzystywane przez znane światowe marki bieliźniarskie.

Od prawie trzydziestu lat mają przyjemność towarzyszyć Paniom w celebrowaniu ich kobiecości tworząc bieliznę z pasją i niesłabnącym podziwem dla uroku kobiecego ciała. Czerpią inspirację ze światowych trendów, dbając zawsze o świeżość, niebanalność oraz nowoczesność stylizacji.


https://ewabien.com/

Morgana biege-red P312_C606_C323jpg