Ekert Nails nagrodzone tytułem Kobieca Marka Roku 2019

ekert-nails-logo-1564984908jpgpng

Za sukcesem wyjątkowej marki Ekert Nails stoi oczywiście wyjątkowa kobieta, jej pomysłodawczyni i właścicielka, Małgorzata Ekert, której historia życia i kariery, z wielką miłością w tle, mogłaby posłużyć za gotowy scenariusz filmowy. W życiu Małgorzaty Ekert, jak w dobrym filmie, nic nigdy nie było oczywiste, cokolwiek potrafiła lub myślała że potrafi, natychmiast wcielała w życie. A jej droga do happy endu nie była usłana tylko sukcesami, ale też bolesnymi porażkami, które jednak zawsze potrafiła przekształcić w swoją siłę – odwagę, którą zawsze ma w sobie geniusz, potęgę i magię...

Dla Małgorzaty Ekert, odkąd pamięta, tylko jedna rzecz w życiu była oczywista - że chce być szczęśliwa, chce kochać i być kochana, założyć własną rodzinę i spełnić się jako matka. I nie byłoby w tym nic wyjątkowego, gdyby nie to, że już od dziecka nie tylko poprzestawała na marzeniach o przyszłości i ich wizualizacji, ale również zastanawiała się, co konkretnego może zrobić, żeby je zrealizować. Może właśnie dlatego już od dziecka była tak bardzo ambitna, zdeterminowana, odpowiedzialna i pracowita.

ekert1jpg

Jako dziewiętnastolatka wyjeżdża do pracy, do Stanów Zjednoczonych, aby wesprzeć finansowo mamę, samotnie wychowującą brata. Kiedy po kilku latach wraca do kraju, trzyma w rękach złoty kuferek wypełniony narzędziami do manicure i kolorowymi lakierami do paznokci. Już wtedy wie, że stylizacja paznokci to jej wielka pasja i to właśnie na niej chce oprzeć swoją zawodową przyszłość. W kuferku ma także zamknięte bezcenne doświadczenia, zdobyte w jednym z najlepszych amerykańskich salonów manicure oraz talent, który tam w sobie odkryła - to jedyny kapitał, który miała wraz z miłością do mężczyzny, dla którego wróciła do kraju. Stawia wszystko na jedną kartę, chce stworzyć biznes, dzięki któremu kobiety w Polsce poczują się piękniejsze i pewniejsze siebie i zawsze będą miały zadbane dłonie i paznokcie, a ona sama będzie mogła rozwijać swoją pasję, dzielić się swoją wiedzą i żyć na swoich warunkach.  

Od pierwszego dnia po powrocie do kraju pracuje po kilkanaście godzin dziennie, jeżdżąc ze złotym kuferkiem do domów swoich klientek wykonuje najpiękniejsze stylizacje paznokci w Warszawie. Kobiety nie tylko są zachwycone efektami jej pracy, ale taż jej niezwykłą osobowością, urokiem i życzliwością. Jak nikt, potrafi zarażać je swoim entuzjazmem, energią i radością życia. Wzbudza sympatię, przyciąga i emanuje urokiem. Wciąż gna do przodu, a podziękowania i gratulacje klientek tylko ją mobilizują do kolejnych, ambitnych wyzwań.  

W tym czasie spełnia się też jej największe marzenie – zostaje matką. Choć trzymając w ramionach swojego malutkiego synka czuje się najszczęśliwsza na świecie, jej potrzeba rozwoju i apetyt na szczęście nie maleją, wręcz przeciwnie. Po trzech latach, będąc w drugiej ciąży, urządza swój pierwszy gabinet manicure, w którym zresztą sama maluje ściany... I tak z marzeń, pasji, determinacji i pracowitości rodzi się marka EKERT NAILS.  

W 1994 roku, Małgorzata Ekert zakłada hurtownię kosmetyczną, a w 2001 Studio Urody Ekert, które poszerza swoją działalność o szeroki wachlarz usług z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała, przyjmując nazwę Ekert Beauty & SPA.  

W roku 2003 hurtownia EKERT NAILS zostaje wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem renomowanej amerykańskiej marki CND (Creative Nail Design) na Polskę. Salony kosmetyczne i ich klientki w całym kraju od razu doceniły te luksusowe produkty: akryle, żele, lakiery, balsamy i linie SPA, a zachęcona sukcesami właścicielka, od października 2009 roku tworzy własną markę lakierów do paznokci i pudrów do stylizacji akrylowej.  

Przełomem w działalności firmy okazuje się rok 2010, to wtedy EKERT NAILS wprowadziło na polski rynek rewolucyjny wówczas produkt – lakier hybrydowy Shellac produkowany przez CND. Nadawał się do użycia na naturalną płytkę paznokcia, utrzymywał się przez dwa tygodnie, nie zawierał składników uczulających, takich jak formaldehyd, toluen i DBP. Produkt ten zrewolucjonizował na zawsze rynek paznokci i do dziś dnia cieszy się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem wśród wielu salonów i gabinetów kosmetycznych. 

ekert2jpg

Kolejną ewolucją w branży stylizacji paznokci było wprowadzenie na rynek alternatywy dla hybrydy – lakieru winylowego Vinylux CND. Produkt ten został pokochany przez wiele kobiet, ponieważ nie wymaga użycia lampy, a stylizacja utrzymuje się aż 7 dni. Vinylux został nagrodzony na Międzynarodowym Kongresie LNE jako innowacyjny produkt 2019 roku.

ekert3png

W kolejnych latach, w odpowiedzi na potrzeby rynku, Małgorzata Ekert poszerza swoją działalność o szkolenia z zakresu stylizacji paznokci we własnej szkole EKERT NAILS ACADEMY. Jej autorski program edukacyjny stworzony przy współpracy z marką CND przygotowuje do zawodu manikiurzystki/stylistki paznokci i jest gwarancją sukcesu. A absolwenci Ekert Nails Academy wielokrotnie zajmują najwyższe pozycje na mistrzostwach modelowania paznokci.  

Marka Ekert Nails korzystając z najnowszych technologii wprowadza także nowe kanały sprzedaży e-commerce. Jest również aktywna w Social Mediach prezentując i kreując nowe trendy w obszarze pielęgnacji, przedłużania i zdobienia paznokci. A sama właścicielka z sukcesem prowadzi szkolenia online, webinary i live. 

Marka EKERT NAILS jest doceniana nie tylko przez swoich klientów ale także przez media. Została zaproszona do współpracy przy kreowaniu wizerunku gwiazd, podczas takich telewizyjnych show jak: Gwiazdy Tańczą na Lodzie, Jak Oni Śpiewają, Taniec z Gwiazdami, Elite Model Look, Tylko nas Dwoje. Marka EKERT NAILS systematycznie współpracuje również z najbardziej prestiżowymi wydawnictwami prasowymi, nie tylko jako ekspert merytoryczny, ale także współkreator stylizacji podczas sesji modowych, sesji okładkowych i zdjęć gwiazd.  

ZŁOTY BIZNES BEAUTY - najnowsza incjatywa Małgorzaty Ekert oparta jest na chęci niesienia wsparcia, tym razem właścicielkom salonów beauty. Pomysł zrodził się pod wpływem, coraz częściej pojawiających się pytań o przepis na sukces w biznesie beauty. A kto, jak nie Małgorzata Ekert może lepiej na nie odpowiedzieć. Jest nie tylko wybitnym teoretykiem i utalentowanym szkoleniowcem, lecz przede wszystkim praktykiem, za którym stoi realny sukces. Od niedawna Małgorzata Ekert została pierwszym w Polsce trenerem struktogramu w branży beauty stylizacji paznokci. Na co dzień jest także spełnioną i szczęśliwą kobietą, matką, żoną oraz babcią, której udało się pogodzić życie zawodowe z rodzinnym. I co najważniejsze chce i potrafi dzielić się swoim doświadczeniem z innymi. 

Na koniec kilka faktów w liczbach, które mówią same za siebie:  

- 28 lat w branży beauty
- 25 lat na rynku polskim
- 16 lat prowadzenia salonu urody i SPA
- pół miliona klientów w salonie
- własna linia produktów: Ekert Nails
- 3.000.000 sprzedanych produktów
- 10.500 przeszkolonych osób
- 140 projektów z gwiazdami
- ponad 200 artykułów w prasie
- ponad 300 odcinków programów rozrywkowych

+ setki nowych pomysłów na rozwój! 

https://ekertnails.pl/