Edyta Herbuś nową Ambasadorką Kobiecej Marki Roku!

Z radością informujemy, że piękna i utalentowana Edyta Herbuś została Ambasadorką i nową Jurorką plebiscytu Kobieca Marka Roku 2018!

IMG_6455jpg

Edyta Herbuś to kobieta o wielu pasjach. Zaczęła tańczyć, gdy miała zaledwie 9 lat, dziś posiada Międzynarodową Mistrzowską "S" klasę w tańcach latynoamerykańskich . Ma na swoim tanecznym koncie wiele nagród i tytułów, ale jak sama twierdzi najlepszym uwieńczeniem jej tanecznej kariery była wygrana w konkursie Tanecznej Eurowizji.

IMG_6463jpg

Wcześniej dwukrotnie wystąpiła w programie „Taniec z gwiazdami”, dzięki któremu zdobyła popularność i ogromną sympatię widzów. Po nim przyszły kolejne telewizyjne wyzwania: prowadzenie programów: „W rytmie MTV”, „Przebojowe dzieci”, „ Festiwal Muzyczny Top Trendy” oraz udział w wokalnym show „Jak oni śpiewają”, w których zawsze wyróżniała się ogromnym wdziękiem. W 2010 zasiadła w jury programu Królowie Densfloru. Karierę aktorską rozpoczęła w 2006 roku rolą Marty w serialu „Na wspólnej”. Potem odbyła serię warsztatów aktorskich w Łodzi, Rzymie i Londynie oraz  aktorskie Masterclass w Los Angeles w szkole Bernarda Hillera.

IMG_6470jpg

Dziś jest aktorką, choreografką i współtwórczynią spektakli tanecznych. Gra w teatrze, operze, filmie i serialach. Znana jest również z zamiłowania do mody i dobrego stylu.