Depilacja.pl z tytułem Kobieca Marka Roku

logo-depilacja-pljpg

Depilacja laserowa to obecnie najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia, która jest niezwykle trwała oraz pozwala pozbyć się wielu problemów pojawiających się przy stosowaniu bardziej tradycyjnych metod likwidacji włosków. Sam zabieg wykonywany przy pomocy lasera jest bezinwazyjny i co najważniejsze bezpieczny dla zdrowia. Przekonaj się sama, jak oszczędność czasu i pieniędzy dzięki depilacji laserowej wpływa na życie kobiety!

dep1jpg


Depilacja.pl to ogólnopolska sieć gabinetów kosmetycznych specjalizująca się w zabiegach depilacji laserowej, z której korzysta na co dzień tysiące Kobiet.

Firma powstała w 2016 roku, jednak w ciągu kolejnych dwóch lat stała się największą i jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w kraju oferujących usługi laserowego usuwania owłosienia. Salony Depilacja.pl znajdują się w piętnastu największych miastach w Polsce, zaś główna siedziba zlokalizowana jest w Warszawie. Łącznie firma oferuje swoje usługi w aż dwudziestu trzech gabinetach kosmetycznych w całym kraju. Ponadto, salony Depilacja.pl dostępne są również za granicą - pięć w Wielkiej Brytanii (dokładnie w Londynie, Birmingham oraz Manchesterze) oraz dwa w Brazylii w Sao Paulo.

Firmę Depilacja.pl cechuje przede wszystkim profesjonalizm. Zabiegi wykonywane są wyłącznie przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę posiadającą wykształcenie z zakresu kosmetologii. Ponadto, wszyscy klienci i klientki od samego początku zostają otoczeni fachową opieką, a personel skutecznie pomaga wybrać odpowiedni rodzaj zabiegu oraz najbardziej korzystny pakiet. Pracownicy salonów Depilacja.pl szczególnie dbają o zdrowie oraz bezpieczeństwo swoich klientów, dlatego chętnie dzielą się wiedzą dotyczącą przygotowań do zabiegu, samej sesji naświetleń laserowych, a także właściwej pielęgnacji skóry po wykonanej depilacji laserowej.

 

dep2jpg

Zabiegi dostępne w gabinetach kosmetycznych Depilacja.pl przeprowadzane są wyłącznie na nowoczesnym sprzęcie charakteryzującym się najwyższą jakością. Nabyte przez lata doświadczenie pozwoliło firmie na opracowanie niezwykle nowoczesnej technologii eliminowania zbędnych włosków. Niechciane owłosienie usuwane jest więc za pomocą jednego z najlepszych na rynku laserów przeznaczonych do depilacji - Light Sheer, który produkowany jest przez niezwykle cenioną w branży kosmetycznej na całym świecie markę Lumenis. Przeprowadzenie zabiegu na takich urządzeniach jest niezwykle komfortowe i niemal niebolesne, co z kolei znacząco przyczynia się do zadowolenia klientów i klientek. Posiadane przez laser Light Sheer certyfikaty medyczne dodatkowo potwierdzają bezpieczeństwo oraz profesjonalizm sprzętu.

Doświadczenie firmy, a także wykwalifikowana kadra sprawiły, że klienci korzystający z usług salonów Depilacja.pl są niezwykle zadowoleni oraz w pełni usatysfakcjonowani efektami wykonanej depilacji laserowej. Cieszą się jedwabiście gładką skórą, a problem uprzykrzającego owłosienia znika na stałe. Co miesiąc z usług gabinetów w całej Polsce korzystają tysiące kobiet które szczególnie doceniają komfort oraz bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

 https://depilacja.pl/