Czasu Kropla, czyli terapia szyta na miarę i holistyczne podejście do piękna!

Czasu Kropla to marka powstała z połączenia pasji i miłości do piękna, które Karolina Chrobot, założycielka, przelała na swój gabinet  kosmetologii i medycyny estetycznej. Jako kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, doskonale wiedziała, czego oczekują osoby pragnące poprawić swój wygląd i samopoczucie. Gabinet, znajdujący w samym centrum Łodzi, szybko stał się miejscem, które pokochały klientki. Sekret Czasu Kropli tkwi w szczególnym podejściu, na które postawiła marka.

image0jpeg

Holistyczne podejście do piękna

Czasu Kropla nie tworzy złudnego przeświadczenia, że dzięki medycynie estetycznej można zatrzymać czas. Zamiast tego przekonuje, że skutki jego upływu mogą być mniej widoczne i mniej odczuwalne. Aby tak się stało, konieczna jest pewna zmiana podejścia do piękna. Specjaliści pracujący w gabinecie pojmują je holistycznie i w taki sposób starają się pomóc klientom. Wiedząc, że na wygląd wpływają samopoczucie, dieta, zdrowie, styl życia i emocje, są w stanie lepiej odpowiedzieć na ich potrzeby.
image2jpegimage3jpeg

Terapia szyta na miarę

Kosmetolodzy, lekarze medycyny estetycznej i dietetyk współpracują ze sobą, by stworzyć indywidualny program szyty na miarę każdego klienta. Dzięki szerokiej ofercie zabiegów, jest on wyjątkowo dopracowany. Gabinet dysponuje rozwiązaniami z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, laseroterapii i modelowania sylwetki z zastosowaniem najnowszych technologii, preparatów oraz osiągnięć. Dla kobiet w ciąży, mężczyzn oraz pacjentów onkologicznych gabinet przygotowuje personalizowane terapie. A na entuzjastów naturalnych rozwiązań czekają specjalne terapie manualne: masaż Kobido (najbardziej zaawansowana japońska technika masażu twarzy) czy ZOGA Face Integration (technika modelowania twarzy).

image1jpeg

Wykwalifikowani specjaliści – recepta na zaufanie

Klientami gabinetu są osoby świadome i wymagające, a przy tym często nie mające czasu dla siebie. Tutaj znajdują chwilę odprężenia oraz oczekiwany rezultat. Sprzyja temu atmosfera panująca w gabinecie: stylowy wystrój wnętrza, kojąca muzyka, świeża, pachnąca kawa. Jednak tym, co sprawiło, że klienci pokochali Czasu Krople, są ludzie. Kosmetolodzy i lekarze medycyny estetycznej, dietetyk a także profesjonalna obsługa na recepcji– to oni budują zaufanie. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i ogromnym pokładom empatii są w stanie sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom. Pomagają w tym regularne kursy i szkolenia z branży BEAUTY, w których uczestniczy zespół.  

image4jpeg

Nowoczesna technologia, która gwarantuje bezpieczeństwo

Czasu Kropla nie ustaje w poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań, które gwarantują bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Klienci mogą tu liczyć na najnowsze, certyfikowane urządzenia i preparaty, których skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi. Gabinet oferuje m.in.: epilację laserową najskuteczniejszym urządzeniem Laser Primelase HR,  HIFU 4D, czyli jedno z najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej ujędrniających skórę czy wielowymiarowe urządzenie do laseroterapii Alma Harmony Xl Pro. To tylko nieliczne technologie gabinetu Czasu Kropla. W ofercie gabinet posiada dużo więcej rozwiązań, które służą Pięknu.

Więcej informacji na stronie: www.czasukropla.pl