Czas na kobiecą rewolucję! Dołącz do najlepszych!

Kobieca Marka Roku - Klasa i Styl!

Wybieramy produkty i usługi dla najbardziej wymagających kobiet! 


kobieca-marka-logo-2017-final-klasa-i-styl_3jpg

Kobieca Marka Roku - Klasa i Styl - Projekt kierowany jest do firm oferujących najwyższej jakości produkty i usługi dedykowane dla wyselekcjonowanego grona klientek. Adresatka Kobiecej Marki Roku to kobieta sukcesu na miarę XXI wieku- nowoczesna, pełna pasji, bezkompromisowa, szukająca wyzwań oraz niebanalnych rozwiązań. 


Starannie selekcjonujemy i honorujemy wyłącznie te najlepsze, innowacyjne, niezawodne i wyjątkowe produkty i usługi. Wyróżniamy, nagradzamy i rekomendujemy liderów rynku- o ugruntowanej pozycji, cieszące się wysoką renomą i najlepszą opinią klientek, oferujące rozwiązania najwyższej jakości.

Udział w projekcie niesie za sobą szereg korzyści wizerunkowych oraz wymiernych działań promocyjnych i reklamowych realizowanych na rzecz Laureatów.

Adresatka Kobiecej Marki Roku to kobieta sukcesu na miarę XXI wieku- nowoczesna, pełna pasji, szukająca wyzwań i niebanalnych rozwiązań.

Tytuł Kobieca Marka Roku to cenny element wizerunku, symbol najwyższej jakości i niezawodności, potwierdzenie przewagi konkurencyjnej i pozycji na rynku.

Podsumowaniem każdej edycji projektu jest Gala Finałowa- ekskluzywne wydarzenie z udziałem Laureatów plebiscytu, przedstawicieli biznesu, show-biznesu i mediów.

Certyfikat potwierdzający najwyższą jakość oferowanych produktów i usług, ogólnopolska promocja firmy i dotarcie do bardzo atrakcyjnej grupy docelowej to tylko niektóre z powodów, dla których warto wziąć udział w projekcie.beauty-1584709_1920jpg

Do udziału w plebiscycie zapraszamy firmy, których produkty i usługi są nieodzownym elementem kobiecego świata - w najlepszym gatunku, bezkonkurencyjne i jedyne w swoim rodzaju.  Tytuł Kobieca Marka Roku - korzyści dla Laureata

 podkreśla obecność w gronie liderów rynku (najlepsze wyselekcjonowane marki)

 daje możliwość dotarcia do najbardziej wymagających Klientek (ogólnopolska kampania promocyjna)

 stanowi doskonałe narzędzie marketingowe dla firmy (certyfikat i znak graficzny Kobieca Marka Roku)

 podnosi prestiż i potwierdza wiarygodność

 buduje zaufanie i powoduje wzmocnienie marki

 jest wskazówką dla wszystkich odbiorców


ambasadorkijpg