ChiodoPRO nagrodzona Kobiecą Marką Roku 2018!


na_strone_ekstrajpg

Marka ChiodoPRO to synonim wysokiej jakości prestiżowych produktów do manicure’u i pedicure’u w przystępnych cenach. Marka kieruje się potrzebami klientów, opierając swoje kosmetyki na najnowszych trendach ze światowych wybiegów mody. Szeroka oferta ChiodoPRO, skierowana zarówno do klientek indywidualnych, jak i salonów kosmetycznych, obejmuje profesjonalne lakiery hybrydowe, żele do stylizacji paznokci, ozdoby, akcesoria oraz urządzenia lampy UV/LED.

Misją marki ChiodoPRO jest podniesienie jakości produktów kosmetycznych na rynku polskim oraz oferowanie ich w przystępnej cenie. Wszystko to z miłości do piękna!

Lakiery hybrydowe ChiodoPRO gwarantują intensywność barw dzięki wysokiej pigmentacji. Odpowiednia konsystencja zaś pozwala na niezwykłą łatwość aplikacji. Innowacyjna formuła zapewnia wyjątkową trwałość oraz niezmienną jakość stylizacji nawet do 21 dni.

Ambasadorką marki i twarzą kampanii, „My Life, My Choice, My ChiodoPRO” jest Edyta Górniak, artystka, której zamiłowanie do perfekcji w każdym calu jest inspiracją dla wielu kobiet.  


https://chiodo.pl/pl/

na_stronepng