Centrum Zdrowej Skóry Laureatem Kobiecej Marki Roku!

logo CZSpng

Centrum Zdrowej Skóry to nowa inicjatywa Centrum Medycznego Damiana - renomowanej instytucji, która od 1994 r. świadczy profesjonalną opiekę medyczną.

Centrum Zdrowej Skóry to miejsce wyjątkowe, zbudowane na filozofii wynikającej z kompleksowego podejścia do medycyny – holistycznego spojrzenia na człowieka. Tak unikalnie szerokie spojrzenie na stan zdrowia i wygląd skóry, wyróżnia się na rynku usług medycyny estetycznej. Wytycza nowe standardy terapii Anti-Aging, zmienia sposób ich postrzegania, ponieważ dalece wykracza poza zabiegi przeciwstarzeniowe. Ma na celu zapobieganie powstawaniu chorób, poprawę aktualnego stanu zdrowia, a w konsekwencji cofnięcie wieku biologicznego organizmu. To wszystko wpływa na skuteczność zabiegów i wzmacnia efekty wizualne.

Centrum Zdrowej Skóry znalazło się wśród Laureatów Kobiecej Marki Roku!

kobieca-marka-logo-2018jpg

Centrum Zdrowej Skóry jest odpowiedzią na oczekiwania osób, które potrzebują długotrwałych, doskonałych rezultatów, przy tym w pełni bezpiecznych dla zdrowia, bowiem osiąganych pod okiem najlepszych specjalistów - autorytetów w dziedzinie medycyny.

Przewagą i wyróżnikiem Centrum Zdrowej Skóry jest wyjątkowa i odpowiednio dobrana kadra medyczna. Ekspercka wiedza specjalistów oraz ich wieloletnie doświadczenie kliniczne pozwalają osiągać najlepsze efekty. Tutaj stosowane są jedynie nowoczesne, sprawdzone procedury medyczne - najbardziej bezpieczne i skuteczne.

konsultacja-alergologajpg

Pomysłodawcą i inicjatorem Centrum Zdrowej Skóry, w którym zdrowie i uroda idą w parze jest uznany autorytet w dziedzinie medycyny estetycznej - dr n.med. Piotr Niedziałkowski. Jako Prezes Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej „POLME”, członek Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging łączy wiedzę medyczną z wieloletnim doświadczeniem w zakresie medycyny przeciwstarzeniowej. Pracujący pod jego kierunkiem zespół, zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa medycznego.

Kadra medyczna Centrum Zdrowej Skóry wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem oraz zróżnicowanymi specjalizacjami, m.in. w dziedzinach alergologii, dermatologii, chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej, chirurgii plastycznej czy dietetyki i fizykoterapii. W połączeniu z kompetencjami z zakresu medycyny estetycznej, zapewnia to zupełnie nową jakość usług – lepsze rezultaty i większe bezpieczeństwo pacjenta.

usta-i-dolna-czesc-twarzyjpg

Centrum Zdrowej Skóry to propozycja dla świadomych osób, które chcą osiągnąć długotrwały, naturalnie piękny efekt przy maksymalnym bezpieczeństwie zdrowotnym. Wiemy, że zdrowa skóra to wynik połączenia wiedzy specjalistów, zaangażowania Pacjenta i odpowiednio dobranego zestawu zabiegów estetycznych.

Zakres zabiegów:

  • Medycyna estetyczna i przeciwstarzeniowa (zabiegi medycyny estetycznej usuwające problemy takie jak: przebarwienia, poszerzone naczynia i rumień . zmarszczki i bruzdy, rozstępy, wiotkość skóry nadmierne owłosienie, opadające policzki, cienie pod oczami, opadające kąciki ust, blizny i keloidy, utratę wiotkości skóry ciała, nadpotliwość pach, czoła, dłoni i stóp, łysienie lub utrata kondycji włosów.
  • Dermatologii (konsultacje, videodermatoskopia – skan całego ciała, biopsja skóry)
  • Alergologia (konsultacje, testy skórne punktowe i kontaktowe, spirometria, próba z surowicą autologiczną)
  • Chirurgia plastyczna (plastyka powiek i uszu, estetyczne wycinanie zmian skórnych)
  • Dietetyka (konsultacje, odchudzanie, nauka zdrowego żywienia, ustalenie indywidualnej diety)
  • Nowoczesne technologie (lasery, karboksyterapia, mikronakłuwanie, terapia światłem LED, USG skóry, mikrotransplantacja tkanki tłuszczowej, kosmetologia).

blizny-pooperacyjnejpg

INFORMACJA NA TEMAT USŁUG:
CZS.DAMIAN.PL
602 300 011

https://czs.damian.pl/o-nas/centrum-zdrowej-skory/