Centrum Odchudzania i Odżywiania COiO - odchudzają na lata!

Wprowadzanie radykalnych zmian, w tym m.in. żywieniowych, do swojego życia, nie zawsze kończy się sukcesem. Odchudzanie na lata, w rozumieniu COiO, to nie tylko dostosowanie właściwej diety. To proces, polegający zmianie złych nawyków żywieniowych – mówi Halina Ambroziak-Więckowska, twórczyni i właścicielka marki Centrum Odchudzania i Odżywiania COiO, coach, trenerka rozwoju osobistego i trenerka w biznesie, mentorka.

SMALL_MGL5969-copyjpg

Halina Ambroziak-Więckowska

Od dziewięciu lat, pod marką COiO, Halina Ambroziak-Więckowska buduje skuteczny system edukacji i wsparcia zawodowego, skierowany do młodych kobiet stawiających swoje pierwsze kroki w biznesie, w branży dietetycznej. Obecnie na rynku polskim funkcjonuje już około 50 placówek ze Znakiem Jakości COiO, prowadzonych z sukcesem przez młode przedsiębiorczynie.

Osobom, które decydują się na uzyskanie Znaku Jakości COiO, oferujemy systemowe wsparcie w rozwijaniu ich firm. Dysponujemy skuteczną metodologią pracy z klientami i zestawem odpowiednich narzędzi – mówi Ambroziak-Więckowska – To “twarde know-how” jak prowadzić własny biznes, uzupełniony programem podnoszącym kwalifikacje – dodaje.

small_COiO_ZjazdGrodzisk_070220_gala_09 1jpg

Halina Ambroziak-Więckowska i Zespół Partnerski COiO - właściciele poradni ze Znakiem Jakości COiO


Znak Jakości COiO - gwarancja zachowania najwyższych standardów

COiO swój Znak Jakości przyznaje placówkom prowadzącym klientów w podejściu holistycznym, co oznacza, że spełniają ponadstandardowe wymagania. Świadczą kompleksowe usługi dietetyczne (diagnostyka, doradztwo żywieniowe, suplementacja) w połączeniu z profesjonalnym wsparciem psychologicznym (coaching, trening, mentoring). To dlatego poradnie COiO wyróżniają się skutecznością w porównaniu z innymi usługami tego typu. Potwierdzają to osoby, które skorzystały z usług placówek ze Znakiem Jakości COiO i zachowują swoja nową, zdrową wagę na lata, bez efektu jojo.
COiO_ZjazdGrodzisk_06-070220_444jpg
Halina Ambroziak-Więckowska i Laureaci Gali Uznań COiO - Właściciele poradni ze Znakiem Jakości COiO


Skutecznie schudnąć

 Kładziemy nacisk na edukację klientów i praktyczne rozwiązania. Pomogliśmy już wielu tysiącom ludzi zmienić złe nawyki żywieniowe, skutecznie schudnąć w sposób bezpieczny i przede wszystkim trwały – mówi Ambroziak-Więckowska. Licznik osiągnięć można znaleźć na www.coio.pl


SMALL_JTG_7680jpg
Halina Ambroziak-Więckowska i Zespół Partnerski COiO - właściciele poradni ze Znakiem Jakości COiO


Razem z COiO można więcej

Wellness, praca zespołowa, nastawienie na rezultat, uczciwość i szczerość, akceptacja inności, sukces w biznesie i w życiu. Jak? – Lepsze, zdrowsze, czy niezależne finansowo życie - wspólny cel jednoczy i wspiera wzajemną motywację – mówi Ambroziak-Więckowska – Społeczność COiO jest otwarta, a dzięki rekomendacjom wciąż się powiększa.

   small_COiO_ZjazdGrodzisk_070220_laureaci_06jpg Laureaci Gali Uznań COiO - Właściciele poradni ze Znakiem Jakości COiO


Poradnie COiO organizują cykliczne wydarzenia, webinaria i warsztaty - skupiające ich klientów przy wspólnym celu. To forma wsparcia ale też dużej motywacji. Analogicznie w przypadku właścicieli poradni COiO - ich ścisła kooperacja, myślenie w kategoriach “Razem możemy więcej”, integruje społeczność młodych przedsiębiorców, wspiera i motywuje w osiąganiu własnych celów biznesowych.

plansza_COiO_HDjpg

Zapraszamy dietetyków i placówki świadczące wysoką jakość kompleksowych usług lub zainteresowane ich świadczeniem do ubiegania się o Znak jakości COiO.

Po więcej informacji: info@coio.pl
www.coio.pl / Facebook / Instagram