Buzy Wives - Odzież dla przedsiębiorczych kobiet

Buzy Wives to marka odzieżowa dla przedsiębiorczych kobiet. Marka powstała z myślą o odważnych i niezależnych kobietach, które spełniają się zawodowo w najróżniejszych dziedzinach. Często są również mamami, żonami i mają mnóstwo spraw na głowie. Celem marki jest pomóc im świetnie wyglądać bez spędzania długich godzin na dobieraniu stylizacji. Odpowiedzią są ubrania dobrej jakości, które pasują do różnych okazji i można je nosić zarówno na sportowo, jak i w bardziej eleganckiej odsłonie, do wysokich obcasów.

image_2024-06-21_144644990png

Pomysł na markę i przesłanie idące za nazwą BuzyWives

Marka Buzy Wives została założona przez Litwinkę, Jurate Meciute-Kvoka. Jurate od 11 lat pracuje w międzynarodowej korporacji, gdzie obecnie zarządza ponad stuosobowym zespołem w centrach usług wspólnych w czterech krajach Europy. Po wielu latach pracy z ludźmi zauważyła tendencję u kobiet do hamowania własnego rozwoju z obawy, że nie da się łączyć udanego życia rodzinnego z intensywną karierą. Po założeniu rodziny temat kobiecych ambicji często się komplikuje, a kobiety nieustannie balansują pomiędzy pracą a domem, zmagając się z poczuciem winy, że zbyt intensywna praca odbiera czas rodzinie, przez co nierzadko odkładają swój rozwój na później. Dlatego, kiedy Jurate postanowiła otworzyć firmę, dobrze wiedziała, jakie przesłanie ma nieść jej marka. Nie ma idealnego sposobu na połączenie pracy z życiem rodzinnym, ale Jurate i zespół Buzy Wives wierzą, że dbanie o własny rozwój i swoją karierę ostatecznie ma pozytywny wpływ na życie całej rodziny!

Na swojej stronie, poza sklepem z ubraniami, marka Buzy Wives aktywnie prowadzi również magazyn. Znajdziemy tam porady modowe, wywiady z inspirującymi kobietami, które dzielą się własną historią, oraz kategorię „Biznes od Kuchni”, gdzie Jurate dzieli się swoimi doświadczeniami i poradami w temacie prowadzenia firmy. Klientki marki tworzą społeczność kobiet, które łączy więcej niż tylko podobne poczucie stylu. To energiczne i pozytywne kobiety, które wspierają się nawzajem.

image_2024-06-21_145233730png

Misja marki Buzy Wives

Jako mama dwójki dzieci, przedsiębiorczyni i szefowa SSC w korporacji, założycielka marki Jurate wie, jak intensywne potrafi być życie. Założyła więc markę z myślą o kobietach takich jak ona. Przedsiębiorczynie mają wiele spraw na głowie, a znalezienie odpowiedniego ubrania każdego dnia to kolejny problem, którego nie potrzebują. Jednak noszenie w kółko tej samej koszuli nie jest odpowiednim rozwiązaniem dla nowoczesnej kobiety! Dlatego celem marki Buzy Wives jest uproszczenie mody i projektowanie wysokiej jakości ubrań w niewymuszonym i ponadczasowym stylu.

Styl i jakość

Tworząc ubrania, zespół Buzy Wives myśli o kobietach, które codziennie balansują pomiędzy pracą a domem, więc dużą uwagę zwraca na wygodę i jakość materiałów. Styl ubrań, jakie znajdziesz w ofercie marki, to klasyka z nutą nowoczesności. Wszystkie ubrania są szyte w niedużych szwalniach w Polsce z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół. W produkcji ubrań przeważnie używane są naturalne tkaniny i dzianiny z certyfikatem OEKO-Tex, co gwarantuje, że produkty marki Buzy Wives są bezpieczne i antyalergiczne.

https://buzywives.com/pl/


artyku4jpg