Bodo Fashion - prawdziwie polska marka!


Bodo Fashion
 to polska marka odzieżowa, której misją jest ubieranie kobiet o różnym rozmiarze i typie sylwetki. Tutaj ubrania tworzy się z miłości do wygody, z pasją do stylu i do wysokiej jakości. W motto firmy śmiało można, wpleść słowa "Polska Jakość". Dla założycieli priorytetem jest wspieranie polskich marek, dlatego materiały i dodatki, z których szyte są ubrania, pochodzą, jeśli tylko to możliwe z Polski. Firma współpracuje z małymi, rodzinnymi szwalniami z okolic Łodzi. Jej celem jest pokazanie, że w naszym kraju, może powstawać odzież, którą pokocha każda kobieta.

IMG_20211022_091428jpg

Firma Bodo Fashion założona została w 2017 roku w Pabianicach pod Łodzią. Jej pomysłodawcami są Nicola oraz Adrian. Wszystko zaczęło się od pomysłu stworzenia polskiej marki odzieżowej, która wspierałaby polski przemysł i pozwalała czuć się wyjątkowo i komfortowo w ubraniach niezależnie od noszonego rozmiaru. Załóżyciele posiadali marzenie, które tworzyło wizję zbudowania polskiej marki, opartej na polskich zasobach. Firmie znanej nie tylko w kraju, ale także za granicą. To pragnienie niewątpliwie udało im się zrealizować. Dziś w ich ubrania zaopatrują się nie tylko sklepy i butiki odzieżowe z całego kraju, ale również poza jego granicami. W odzież marki Bodo Fashion zaopatrują się butiki z Czech, Słowacji, Łotwy, Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, a także z Rosji. Ich ubrania docierają także do ich klientek na Syberii. Bodo Fashion prowadzi wyłącznie sprzedaż hurtową poprzez internet oraz stacjonarnie w CH PTAK w Rzgowie. Ubrania można zakupić w pakietach. Do wyboru jest wiele wariantów krojów sukienek w różnych kolorach i rozmiarach, bluzki na każdą okazję i piękne, ciepłe kardigany. Zaprojektowane ubrania nastawione są przede wszystkim na komfort i wygodę w noszeniu. Każda kobieta znajdzie w ofercie element garderoby, który dopasuje się do jej gustu i dzięki któremu stworzy stylizację na każdą okazję. W ofercie hurtowni można znaleźć rozmiary od 36 do 46, a w niektórych stylizacjach także rozmiary 48 i 50. Polski producent zadbał o to, by kobieta bardzo szczupła, jak i ta puszystych rozmiarów znalazła dla siebie ubranie w jego ofercie.

IMG_20211022_091412jpg

Po czterech latach działalności Bodo Fashion ugruntował swoją pozycję na rynku polskim, zyskując sympatię i uznanie klientek, które chętnie kupują produkty tej marki. Jednak początki firmy do łatwych nie należały. W samym Centrum Handlowym Ptak w Rzgowie gdzie znajduje się hurtownia marki, jest ponad 2000 polskich producentów! Pragnienie i wiara w realizację celu była jednak większa niż strach przed konkurencją. Pracowitość oraz determinacja zaowocowały rozpoznawalnością marki, w której obecnie zatrudnionych jest już kilkadziesiąt osób. Ich działaniu nadal przyświeca cel, by pokazać, że w Polsce również może być projektowana i produkowana piękna odzież dla kobiet, znana z wysokiej jakości.

ksksjpg

Odzież, w której będzie czuć się dobrze każda kobieta, niezależnie od rozmiaru. Wiele firm odzieżowych nastawionych jest na projektowanie ubrań dla kobiet o sylwetce bardzo szczupłej. Bodo Fashion projektuje odzież na każdą okazję i na każdy typ sylwetki, także dla sylwetki o rozmiarze plus size. Każda kobieta odnajdzie tu coś na miarę swoich potrzeb. W ofercie jest odzież codzienna, casualowa, a także piękne eleganckie kreacje. Kroje stylizacji w projektach Bodo są ponadczasowe o zróżnicowanej stylistyce. Posiadany szeroki wybór ubrań jest gwarantem, że każda z Pań znajdzie to, czego potrzebuje. Pasję i miłość do tworzonych ubrań oraz wartości, z których narodziła się firma, czuje się w słowach właścicieli "... Bardzo zależy nam na tym, żeby nasze produkty były na wskroś polskie, dlatego każde ubranie jest krojone oraz szyte w kilku małych, rodzinnych szwalniach, mieszczących się w okolicach Łodzi. Jeśli tylko jest to możliwe  dzianiny, tkaniny i wszelkie dodatki pochodzą z Polski-dzięki temu wspieramy polskie marki i polski przemysł. Chcemy pokazać, że również w Polsce może powstawać piękna i wysokiej jakości odzież, którą pokocha każda kobieta."

grafika do postaJPG

Pełna oferta firmy dostępna jest na stronie internetowej https://www.bodofashion.com/. Zapraszamy także na profil firmowy na Facebooku, który znajdziemy pod nazwą "Bodo Fashion Producent".