BeDiet Catering Ewy Chodakowskiej ponownie z tytułem Kobieca Marka Roku!

Be Diet Catering – zrób krok w stronę zdrowia !

Żyjemy w świecie największych możliwości w historii. Jeśli tylko mamy w sobie odpowiednią ilość determinacji, możemy osiągnąć niemal wszystko, co sobie zaplanujemy czy to w sferze życia osobistego, czy zawodowego. Mamy spektakularne marzenia i plany, które czekają w kolejce do realizacji.

Dlatego w czasie zdobywania świata często zapominamy o sobie. Spełnione życie jak wszystko ma swoją cenę. Jest nią wszechobecny pośpiech, brak czasu i stres, który przeżywamy niemal każdego dnia. To sprawia, że często zapominamy o tym, co jest najważniejsze – o własnym zdrowiu.

Karmimy nasze ciała niezdrowym, śmieciowym, pochłanianym w biegu jedzeniem – bo na gotowanie nie starcza nam już czasu. Życie spędzamy w pozycji siedzącej w samochodzie lub przy biurku — bo tak jest najszybciej i najwygodniej. Nie znajdujemy czasu a aktywność fizyczną – bo tyle jeszcze jest do zrobienia, a dzień się kończy. A stąd prosta droga do problemów ze zdrowiem na czele z otyłością. A przecież wcale nie musi tak być. 

Czy jest jakiś sposób, aby to zmienić?

Tak. To Be Diet Catering Ewy Chodakowskiej, czyli doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób, które chcą się pozbyć zbędnych kilogramów, jak i dla tych którym zależy na racjonalnej, dobrze zbilansowanej diecie dopasowanej do intensywnego stylu życia.
20191123_BEDIET_198594_v1-1jpg

Be Diet Catering stanowi niejako rozwinięcie diet Be Diet Ewy Chodakowskiej oferowanych online od ponad pięciu lat. Z ich pomocą zbędne kilogramy zrzuciły miliony Polek, co potwierdzają rozliczne spektakularne metamorfozy. Jednak kobiety chciały więcej, chciały wygody i niezależności, jaką daje catering dietetyczny przy zachowaniu fantastycznych efektów.

Ewa Chodakowska zebrała najlepszych specjalistów i tak powstał Be Diet Catering.

Be Diet Catering to optymalnie zbilansowana dieta, która zapewni wszystkie niezbędne wartości odżywcze. Misją Be Diet Catering jest MISJA ZDROWIE.

Zdrowe boxy możesz zamówić z dostawą do domu czy biura. Wygodniej i prościej już się nie da. Koniec z wymówkami. 

Facetune_30-08-2018-10-41-37-1jpg

Dlaczego warto wybrać Be Diet Catering?

To projekt, w który swoją rozległą wiedzę i doświadczenie wkłada nie tylko Ewa Chodakowska, ale również grono utalentowanych dietetyków klinicznych, a także utytułowany szef kuchni, który gotował dla 4 Prezydentów Polski wraz ze swoim zespołem fachowców. Dzięki ich pracy każdego dnia otrzymasz pięć pełnowartościowych i smacznych posiłków, które znacząco wpłyną na Twoje zdrowie oraz samopoczucie. Z ich pomocą osiągniesz również swoje cele w zakresie odchudzania czy budowania proporcjonalnej i harmonijnej sylwetki. Młody wygląd i piękne ciało są w zasięgu Twojej ręki. 

20191123_BEDIET_198759_v1-1jpg

Bogactwo zdrowia zawarte w pudełkach

Diety Be Diet Catering oparte są o produkty bogate w antyoksydanty, kwasy omega 3, minerały i witaminy. Wszystko po to, aby odżywić zarówno Twoje ciało, jak i umysł. Warto również dodać, że nasze diety to skarbnica detoksykujących kasz, nasion oraz bogatych w fitosterole pestek, które nie tylko chronią przed chorobami serca i nowotworami, ale również skutecznie obniżają poziom złego cholesterolu we krwi. Ponadto ich stosowanie jest doskonałym patentem na młodą i jędrną skórę, gdyż stanowią najbogatsze źródło witaminy E. 

Wybierz to, co lubisz najbardziej

Oddaj swoją dietę w ręce najlepszych w Polsce ekspertów od odżywiania. Pozwól sobie na komfort, jaki daje dieta przygotowana specjalnie dla Ciebie dostarczana każdego dnia we wskazane przez Ciebie miejsce.  
Zrzut ekranu 2019-02-18 o 161149-1png

Do wyboru masz trzy diety oferowane przez Be Diet Catering:

·       Be Diet Optimal

Jeśli szukasz zbilansowanej, smacznej oraz zdrowej diety, która pozwoli Ci skutecznie schudnąć bez wyrzeczeń.
bedietcatering-1jpg

·       Be Diet Vege

Jeśli jesteś wegetarianinem, który w swojej diecie dopuszcza produkty mleczne, jaja oraz miód to ta opcja jest dla Ciebie idealna.
Zrzut ekranu 2019-02-18 o 160527-1png

·       Be Diet Vege + ryba

Jeśli preferujesz dania bezmięsne, jednakże jesz bogate w zdrowe tłuszcze ryby, to ten rodzaj diety spełni Twoje oczekiwania.  
Zrzut ekranu 2019-02-18 o 160531-1png

Daj sobie szansę na zdrowe życie

Be Diet Catering to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają czasu, nie lubią lub po prostu nie mają ochoty gotować. Z jego pomocą możesz odżywiać się racjonalnie, dbać o swoje zdrowie i skutecznie się odchudzać jednocześnie zachowując swój cenny czas na inne sprawy, odpoczynek, hobby czy drobne przyjemności dnia codziennego.
20191123_BEDIET_198771_v1jpg

Wejdź z nami na drogę zdrowego życia i przekonaj się, jak smaczne może być.

Dietetycy BeDiet chętnie pomogą Ci dobrać dietę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb oraz celów. 

Zamów dietę pudełkową Be Diet Catering na www bedietcatering.pl lub dzwoniąc pod numer 508 508 544