BEAUTY DUTY Laureatem ogólnopolskiego plebiscytu Kobieca Marka Roku!

BeautyDuty_logo_v06_S_12png


Klinika Estetyki Ciała Beauty Duty to wyjątkowe miejsce na urodowej mapie Warszawy.

Ekskluzywne wnętrza Kliniki kryją najnowocześniejsze technologie medyczne służące odnowie naturalnego piękna oraz poprawie wyglądu kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Wizyta w Beauty Duty to niezapomniana podróż w fascynujący świat pielęgnacji ludzkiego ciała.

2a Wnetrzejpg

Klinika oferuje szeroką gamę wyselekcjonowanych zabiegów kosmetologicznych, wykonywanych z wykorzystaniem najnowocześniejszych na świecie sprzętów – lasera diodowego Vectus™, lasera frakcyjnego Emerge™, urządzenia do endermologii LPG CELLU M6® Integral, urządzenia Legend™, aparatu Vital Injector 2™ oraz wielu innych. Wachlarz usług stale jest rozszerzany o kolejne innowacyjne zabiegi hi-tech gwarantujące jednocześnie bezpieczeństwo i wysoką skuteczność.

Specjalizacją Kliniki jest trwała depilacja laserowa, wielokierunkowe przeciwdziałanie oznakom starzenia, wyszczuplanie i modelowanie sylwetki oraz szeroka gama zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.Dopełnieniem oferty są luksusowe zabiegi na twarz.

3a WnetrzeJPG

Specjaliści z Beauty Duty z pasją i zaangażowaniem dbają o dobre samopoczucie Klientów i ich pełne zadowolenie, które potwierdzają spektakularne efekty przeprowadzanych procedur.

Poza sferą czysto medyczną szczególną troskę przykładają do aury otaczającej odwiedzających Klinikę Gości poprzez zapewnienie maksymalnego komfortu, pozytywnych wrażeń estetycznych i pełnego zrozumienia dla problemów z jakimi zmagają się ich Klienci.


Beauty Duty w wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza „obowiązek piękna” i właśnie dawanie piękna, radości i pewności siebie Klientom jest najlepszą rekomendacją Kliniki.


4a Wnetrzejpg

Projekt powstał z połączenia pasji i wiary, że jedynie rzetelne i uczciwe podejście do Klienta może zagwarantować sukces. Konkurencyjność Kliniki zbudowano na solidnych fundamentach, dysponuje ona najnowocześniejszymi na świecie urządzeniami hi-tech oraz kosmetykami najwyższej jakości i właśnie połączenie wiodących technologii i sprawdzonych zabiegów pozwala przekonać wymagających klientów do wyboru marki Beauty Duty spośród wielu warszawskich salonów urody.

Jest to miejsce zrodzone z pasji i serca dla osób, które poważnie podchodzą do spraw wyglądu i samopoczucia, a rosnąca rzesza usatysfakcjonowanych Klientów jest najlepszym dowodem zaangażowania całego Zespołu w świadczenie rzetelnych usług.

Dowiedz się więcej na: http://www.beautyduty.pl

Odwiedź również https://www.facebook.com/beautydutyklinika/  i https://www.instagram.com/klinikabeautyduty

na_stronejpg