Be Diet Catering Ewy Chodakowskiej z tytułem Kobieca Marka Roku 2022!


Ambitne cele w życiu prywatnym i zawodowym, działania społeczne, dbanie o swoich bliskich i siebie – to tylko mały procent wyzwań, które codziennie pokonują współczesne kobiety. Jak wesprzeć swój organizm, aby mieć siły na efektywne działania? Rozwiązaniem jest zdrowa dieta pudełkowa dostosowania do potrzeb kobiecego organizmu. Właśnie taka tworzona jest przez Be Diet Catering – zdrowy catering dietetyczny Ewy Chodakowskiej, który w 2022 roku uzyskał tytuł Kobiecej Marki Roku.  

Be Diet - Kobieca marka roku - 1-04png

Be Diet Catering to marka, która powstała przy współpracy Ewy Chodakowskiej z zespołem ekspertów - cenionym Szefem Kuchni z międzynarodowym oraz zespołem wykwalifikowanych dietetyczek klinicznych. Nadrzędnym celem marki jest zadbanie o zdrowie kobiet, odpowiadając na potrzeby ich organizmu, a także dostarczenie wygodnego rozwiązania oszczędzającego czas.

Be Diet - Kobieca marka roku - optimal-04-04png

Na ofertę Be Diet Catering składa się 8 rodzajów diet dla kobiet, które chcą jeść zdrowo, mają za cel redukcję wagi lub potrzebują diety specjalistycznej. Marka oferuje m.in. dietę optymalną dla każdego (w wersji mięsnej, Vege lub Vege+Fish) oraz diety skomponowane z myślą o osobach z wykluczeniami żywieniowymi i chorobami dietozależnymi m.in. Low IG, no lactose, less gluten, Dieta Keto oraz Dieta Hashimoto. Ze specjalnie zaprojektowanej przez dietetyczki diety Mom2Be mogą skorzystać także przyszłe mamy i mamy karmiące.

 

Dieta tworzona z myślą o kobiety 

Kobiety i mężczyźni mają różne potrzeby i cele dietetyczne, dlatego ich jadłospisy powinny się różnić. Odpowiednio dobrana kaloryczność, dostarczenie potrzebnej dawki składników odżywczych, a także dostosowanie sposobu żywienia do indywidualnych wyzwań organizmu sprawiają, że Be Diet Catering nie tylko żywi, ale też odżywia kobiece ciało.

Be Diet Catering 1jpg

Dietetycy kliniczni wiedzą, jak ważne jest mądre zaplanowanie diety, dlatego też w Be Diet Catering pozytywne zmiany zaczynają się od bezpłatnej konsultacji z dietetyczką kliniczną, która wspólnie z Tobą dobierze dietę i jej kaloryczność w oparciu o to, czego potrzebujesz, aby czuć się świetnie. Zespół dietetyczek służy także wsparciem na każdym etapie diety - dzięki temu masz pewność, odżywiasz się bezpiecznie!

Ewa Chodakowska 2jpg

Restauracyjna jakość i zdrowie 

Be Diet Catering wie, jak ważne dla każdej kobiety są nie tylko właściwości odżywcze spożywanych dań, ale także ich smak, estetyka podania i różnorodność. O wyjątkowy smak potraw dba zespół Yannisa Harutyun Margaryana, Szefa Kuchni z międzynarodowym doświadczeniem, który kiedyś gotował dla Prezydentów, a dziś każdego Klienta Be Diet Catering jako gościa swojej restauracji. Be Diet Catering udowadnia, że zdrowe jedzenie może być także smaczne, a dieta nie musi wiązać się z wyrzeczeniami. W menu pojawiają się zdrowe alternatywy popularnych dań takie jak burger z komosy ryżowej, pizza na kalafiorowym spodzie czy fit tiramisu. Wszystkie posiłki trafiają pod Twoje drzwi w eleganckim, wygodnym pudełku.

Be Diet Catering 2jpg

Be Diet Catering to nie tylko smaczne i zdrowe jedzenie jakości restauracyjnej z dostawą do domu, ale także holistyczne wsparcie w drodze po zdrowie i lepsze samopoczucie. Sprawdź jak Be Diet Catering może pomóc osiągnąć Ci Twoje cele na www.bedietcatering.pl lub pod numerem (+48) 732 123 731.

Be Diet - 126 - Instagram - Photo_xpng

Więcej na: https://bedietcatering.pl/