Batiste z tytułem Kobieca Marka Roku

batiste-suchy-szampon-logo-zielonepng

Linia nagrodzonych nowych suchych szamponów marki Batiste z niewidoczną formułą to 4 wielofunkcyjne produkty, których zadaniem jest nie tylko odświeżanie włosów, ale również ich pielęgnacja i stylizacja. Jak wszystkie suche szampony marki Batiste, nowe produkty odświeżają włosy bez użycia wody. Wystarczy tylko spryskać włosy u nasady i wmasować produkt. Po zastosowaniu produktu włosy zaledwie w 30 sekund odzyskają świeżość, pozostaną przy tym przyjemne w dotyku, miękkie i pięknie pachnące. Nowa niewidoczna formuła produktu nie matowi oraz nie pozostawia białych śladów na włosach. Ponadto produkty wzbogacone są dodatkami przeznaczonymi do pielęgnacji różnych rodzajów włosów, zawierają wiele substancji odżywczych i nawilżających, takich jak olejek abisyński, kokosowy, witamina E, keratyna, awokado, wyciąg z ziaren soi. W skład nagrodzonej linii wchodzą: BATISTE DE FRIZZ – odświeżający i wygładzający, Batiste VOLUME – odświeżający i zwiększający objętość, BATISTE DAMAGE CONTROL przeznaczony do odświeżania włosów zniszczonych oraz BATISTE HYDRATE przeznaczony do włosów suchych i normalnych.

 

Batiste Hydrate niewidoczna formuła

Suchy szampon nawilżający włosy Batiste Hydrate przeznaczony jest do włosów suchych i normalnych. Zawiera olejek abisyński, awokado, kokosowy, witaminę E, glicerynę, wyciąg z ziaren soi i keratynę. Praktycznie niewidoczna formuła absorbuje sebum, odświeżając włosy, a jednocześnie je nawilżając bez obciążania, sprawiając przy tym, że są miękkie, pachnące i mają większą objętość.


hydrate suchy szampon batiste IMG_5672png

Batiste Damage Control niewidoczna formuła

Suchy szampon do włosów zniszczonych Batiste Damage Control zawiera składniki odżywcze i wzmacniające: olejek abisyński, awokado, witaminę E i keratynę. Praktycznie niewidoczna formuła absorbuje sebum, odświeżając włosy, jednocześnie chroni je przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych, sprawiając przy tym, że są miękkie, pachnące i mają większą objętość.


damage control suchy szampon batiste IMG_5675png

Batiste De-Frizz niewidoczna formuła

Suchy szampon wygładzający włosy Batiste De-Frizz polecany jest do włosów ze skłonnością do puszenia się oraz kręconych. Zawiera olejek abisyński, kokosowy, witaminę E, glicerynę, wyciąg z ziaren soi i keratynę. Praktycznie niewidoczna formuła absorbuje sebum, odświeżając włosy, jednocześnie je wygładzając bez obciążania, sprawiając przy tym, że są miękkie, pachnące i mają większą objętość.

IMG_5681png

Batiste Volume

Suchy szampon zwiększający objętość włosów, z kolagenem i keratyną Batiste Volume natychmiast odświeża włosy bez użycia wody, jednocześnie zwiększa ich objętość i unosi je u nasady, tym samym ułatwiając stylizację. Formuła z kolagenem i keratyną sprawia, że włosy są elastyczne i pełne życia. Batiste Volume stosowany jako produkt do stylizacji można użyć miejscowo na poszczególne pasma włosów, co przedłuży trwałość ewentualnego upięcia.


IMG_5678png

Do grona tegorocznych laureatów oprócz nowej linii suchych szamponów wielofunkcyjnych zaliczają się również produkty rozszerzające dotychczasową podstawową linię suchych szamponów Batiste: Tempt oraz Wildflower.

Jak wszystkie suche szampony marki Batiste, produkty odświeżają włosy bez użycia wody. Wystarczy spryskać włosy u nasady i wmasować produkt. Po zastosowaniu szamponu włosy nie tylko zyskają natychmiastowe odświeżenie i przepiękny kwiatowy zapach, ale również objętość, a przy tym pozostaną miękkie i przyjemne w dotyku. Dodatkowym atutem suchego szamponu Tempt i Wildflower jest ich skład – bez soli aluminium, parabenów, silikonów, SLS i innych detergentów.


5D4_5750-high resjpg

5D4_5751-high resjpg  

www.batiste.pl/

Facebook: @BatistePl

Instagram: @batistepl