Bastet Fashion - z miłości do piękna!


Rok 2023 to zdecydowanie intensywny czas niezwykłych, inspirujących modowych spotkań w najważniejszych stolicach mody. Od włoskiego Mediolanu po Nowy Jork za oceanem.

Targi mody okazały się doskonałym miejscem do prezentacji najnowszych trendów i innowacji w świecie mody. Uczestnicząc w takich wydarzeniach, mieliśmy możliwość pokazania swojej kreatywności i unikalnego stylu.

IMG_6211jpg

Przedstawienie nowej kolekcji na stoiskach wystawienniczych, oraz widowiskowe pokazy mody dały szansę na dotarcie do szerokiej publiczności, w tym klientów, producentów, dystrybutorów oraz mediów. Dzięki temu wzmocniliśmy pozycję marki na rynku i stworzyliśmy swoisty "efekt wow”.Cieszymy się, że nasze projekty cieszyły się tak dużym zainteresowa
niem. Mamy nadzieję na kolejne takie emocjonujące wydarzenia przed nami!

IMG_6175jpg

Jesteśmy producentem oraz dystrybutorem odzieży od 1994 roku. Główną linię projektową marki stanowi obecnie panujący Street Wear, moda inspirowana rytmem wielkich miast i blogosferą. Ciekawe połączenia różnych materiałów, modne dodatki i wyróżniający się styl charakterystyczny dla Firmy Bastet czyni jej ofertę wyjątkową i niepowtarzalną. Główną misją marki Bastet jest pokazać kobietom ubrania, które budzą emocje i inspiracje do ciekawych, modnych stylizacji.

IMG_1319jpg

STREETWEAR | TRENDY
Linia produktów projektowana dla kobiety aktywnej, ceniącej w ubiorze charakter, ale także wygodę. W naszych kolekcjach najważniejszy jest wyrazisty styl i oryginalne projekty. W tej grupie produktowej znajdują się min. bluzy, dresy, komplety, sukienki, topy, tuniki oraz spodnie i spódnice. Bastet fashion to kobieta, która nie boi się wyróżnić z tłumu i jest świadoma swojej atrakcyjności.

IMG_1016jpg

OUTDOOR / ODZIEŻ WIERZCHNIA
Linia odzieży wierzchniej: płaszczy, kurtek czy kamizel na każdy sezon. Proponujemy nowości, które cieszą się ogromną popularnością naszych klientów. Jest to połączenie ciepłych pikówek, dziewiarstwa i atrakcyjnych dodatków. Linia outdoorowa zawsze jest zgodna z trendami w modzie, ale równocześnie szalenie praktyczna i wygodna tak, by kobieta zakładając nasz wyrób czuła się komfortowo.

IMG_3391jpg

JERSEY / DZIANINY
W naszej kolekcji praktycznie na każdy sezon znajdziesz nowości w postaci miłych w dotyku, mięciutkich swetrów czy tunik. Przy projektowaniu tego produkty przyświeca nam złota zasada: chcemy tym produktem sprawić naszym klientkom radość użytkowania naszych sweterków.

IMG_3512jpg

Więcej na: https://bastetfashion.pl/