Altrient - światowy lider rynku liposomalnych suplementów diety!Zestaw BCG to kompozycja 3 produktów marki Altrient LivOn Labs - lidera i pioniera na światowym rynku liposomalnych suplementów diety.

 

Ten adresowany do dojrzałych kobiet zestaw zawiera najcenniejsze przeciwutleniacze oraz witaminy i minerały skutecznie wspierające organizmy kobiet po 35 roku życia, oraz wręcz niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu po ukończeniu 40 lat, kiedy to procesy starzenia zaczynają być widoczne, a procesy detoksykacyjne i antyoksydacyjne są na wagę złota.

album_1png

B - kompleks witamin z grupy B z biotyną, niacyną i kwasem foliowym oraz z minerałami: cynkiem, chromem i selenem. 

C - witamina C 

G - glutation zredukowany

 

Sekretem tego zestawu jest forma dystrybucji tych cennych składników. Za sprawą

opatentowanej i unikalnej formuły liposomalnej, której nie ma żaden inny produkt na rynku,

składniki są skutecznie dostarczane do wnętrza komórek, w danym momencie potrzebujących

wsparcia. Absorpcja następuje w kilku formach i sięgać może nawet do 98% z porcji czego nie

mogą zaoferować tradycyjne tabletki czy kapsułki.

album_2png

Liposom LivOn - nośnik - to mikrokapsułka zbudowana tak, aby była niemal identyczna z budową membrany komórkowej. Zawiera wysoką ilość fosfatydylocholiny dzięki czemu sprawnie wbudowuje się i przenika do wnętrza komórek zaatakowanych przez wolne rodniki i inne patogeny, dostarczając im wsparcia w postaci składników odżywczych.

 

Liposom LivOn nie tylko dostarcza składniki odżywcze, ale sam pełni istotną rolę odżywczą wypełniając ubytki w uszkodzonych błonach komórkowych, dzięki czemu proces regeneracji komórek staje się możliwy.

 

Jako jedyna firma na rynku liposomali LivOn Labs poddaje swoje produkty testom naukowym oraz badaniom klinicznym oraz publikuje je na oficjalnych stronach medycznych.

album_3png

Produkty są wolne od GMO, glutenu, sztucznych konserwantów, barwników, cukru, produktów odzwierzęcych oraz nabiału. Zostały oczyszczone z białek sojowych oraz substancji antyodżywczych zawartych w soi, od toksycznego heksanu stosowanego w procesie produkcji lecytyn (fosfolipidów).


Dwuwarstwowe saszetki w jakie pakowane są pojedyncze porcje skutecznie zabezpieczają swoją zawartość i pozwalają na łatwą suplementację w każdych warunkach.

 

TEGO LATA KUPUJĄC ZESTAW BCG FUNDUJESZ 1 DZIEŃ WAKACJI SAMOTNEJ, STARSZEJ OSOBIE - wspieramy akcję ,, Wakacje 1 dnia’' Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. 
 Do kończą wakacji pozostało nie wiele dni, udało nam się zorganizować wyjazdy dla kilkudziesięciu osób, a wiele jeszcze chciałoby wyjść z domu, choć na jeden dzień. Dołącz do nas! 


Więcej na: https://www.altrient.com/pl