Aktywna odżywka do włosów Biofficina Toscana nagrodzona Kobiecą Marką Roku!

Marka Biofficina Toscana została założona w 2010 roku przez Eva Casagli and Claudia Lami. Pomysłodawczynie, chciały stworzyć z lokalnych i ekologicznych upraw najwyższej jakości organiczne kosmetyki. Wszystkie produkty Biofficina Toscana są projektowane i produkowane w Toskanii. Do ich produkcji w pierwszej kolejności wykorzystywane są składniki z lokalnych i organicznych upraw. Wszystkie składniki są sprawdzane pod względem jakości i przyznanych certyfikatów.

Kosmetyki Biofficina Toscana łączą w sobie najwyższą jakość wykonania, naturę i naukę. Ich bezpieczeństwo potwierdzają liczne testy i badania kliniczne prowadzone na Uniwersytecie w Pawii.

Kosmetyki nie zawierają alergenów tj: nikl, glikolu polietylenowego (PEG), parafiny, silikonów, sztucznych barwników i aromatów. Ponadto wszystkie kosmetyki zawierają certyfikaty tj:

  • ICEA - Włoski Instytut Certyfikacji Etycznej i Środowiskowej.
  • AiAB – Włoska Organizacja Rolnictwa Ekologicznego
  • ICEA-LAW - stop testom na zwierzętach.
  • VEGAN - nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego (oprócz miodu i propolisu).
  • NICKEL TESTED 0,00001 - obecność niklu nie przekracza dopuszczalnej normy 0,00001.

Aktywna odżywka do włosów Biofficina Toscana jest to innowacyjne połączenie organicznej oliwy z oliwek z roślinnymi proteinami z białej fasoli. Odżywka intensywnie wpływa na włosy ciężko uszkodzone, dodaje im objętości, odżywia oraz nadaje blasku. Zioła zawarte w aktywnej odżywce tj: dziurawiec zwyczajny, szałwia, pokrzywa oraz rumianek wzmacniają cebulki włosów i dogłębnie je regenerują.

Aktywna odżywka do włosów Biofficina Toscana została nagrodzona tytułem Kobieca Marka Roku 2018!

kobieca-marka-logo-2018jpg

Wyłącznym dystrybutorem marki Biofficina Toscana w Polsce jest Biofemina.pl www.biofemina.pl

image001png