AFFECT COSMETICS – konsekwentnie polska marka!

AFFECT to polska marka profesjonalnych kosmetyków do makijażu. Powstała z pasji dwóch niezwykłych kobiet, które postanowiły stworzyć wyjątkowe kosmetyki będące fuzją dwóch pozornych przeciwieństw: wysokiej jakości
z ich przystępną ceną, doświadczenia cenionych mistrz
ów wizażu z kobiecą śmiałością
i umiejętnością wyrażania siebie, kreacji makijażowych z naturalnym kobiecym pięknem.
AFFECT to nowe spojrzenie na rynek beauty!

  Affect_maj_093tlojpg

Marka AFFECT od 2015 roku inspiruje nie tylko wizażystów, ale i wszystkie kobiety, które są gotowe do odkrywania i kreowania siebie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, zaawansowanym technologiom tworzy kosmetyki kolorowe o wysokiej jakości i przystępnej cenie. Odnosząc się do potrzeb klientek i wizażystów systematycznie uzupełnia kolekcję pomadek, maskar, cieni, pudrów, kredek, podkładów, rozświetlaczy oraz innych o produkty innowacyjne i trendowe. 

Affect_maj_118jpg

Dzięki różnorodności kolekcji pozwala na skompletowanie pełnego zestawu do makijażu, zaspokajając tym samym oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Idealnie wypełnia lukę pomiędzy rynkiem kosmetyków profesjonalnych a popularnych. Dowodem czego była udana współpraca z jedną z najbardziej znanych szkół wizażu w Polsce – PRO MAKE UP ACADEMY Karoliny Matraszek i Daniela Sobieśniewskiego. Owocem kooperacji była kultowa paleta cieni do powiek In The Spotlight, a w konsekwencji współpracy cała kolekcja rozświetlaczy i bronzerów oprawiona w ekskluzywne opakowania.    

     Mineral Loose Powder Soft Touch C0004png   

AFFECT to dynamicznie rozwijająca się marka realizująca konsekwentnie swoje cele.
Z wielką dbałością przygotowuje kolekcje, dobiera formulacje, zapachy i składy dbając nie tylko o wizualny, ale również pielęgnacyjny efekt. Kosmetyki bowiem oprócz intensywnej pigmentacji, zapachu, doskonałej przyczepności i trwałości zawierają składniki odżywcze. Oprócz klientek drogerii, środowisko wizażystów docenia wysoką jakość kosmetyków. Chętnie używane są one w profesjonalnych projektach makijażowych, warsztatach, pokazach czy targach dedykowanych makijażowym pasjonatom. To właśnie dla nich rozwija się, stara się być nowatorska, atrakcyjna i przystępna, wsłuchuje się w głos odbiorcy starając się sprostać jego oczekiwaniom.

G-0010-BRAZILpng

Marka dostępna na www.alepiekna.com, w sklepach stacjonarnych oraz drogeriach on-line.


www.affectcosmetics.com
https://www.instagram.com/affectpolska/?hl=pl
https://www.facebook.com/affect.poland/  

Więcej informacji :

Katarzyna Makowska ( PR AFFECT)

mob.: +48 512 199 796

email: biuro@macogroup.pl