3Flow Solutions Laureatem Plebiscytu Kobieca Marka Roku 2018

Czego pragną Kobiety? 3Flow Solutions zostaje Laureatem Plebiscytu Kobieca Marka Roku 2018.

Współczesna Kobieta – Bogini, dba o wszystkich dookoła, a często nie ma czasu na to, aby zadbać o siebie. Na co dzień godzi różne role – z jednego planu od razu wchodzi na kolejny, bez przerwy, bez zawahania, z pełną mocą i zaangażowaniem.

W życiu współczesnej Kobiety pewne jest jedno – niesamowite tempo. Jest Boginią – dlatego świetnie sobie radzi. Ale pytanie – czy można Ją jakoś odciążyć, wesprzeć, pomóc?

Czego pragną Kobiety? Czasu dla siebie! Momentów, chwil, w których nie będą musiały myśleć o wszystkich dookoła. Czasu, kiedy z wolną głową będą mogły zająć się sobą. Bo na to w pełni zasługują.

Dla 3Flow Solutions jesteś Boginią i tak powinnaś być traktowana, dlatego ich pierwszy produkt oraz wszystkie działania dedykowane są właśnie Tobie. Chcą Was wspierać w budowaniu poczucia własnej wartości, dawać od siebie jak najwięcej i przede wszystkim słuchać Waszych potrzeb i szukać na nie odpowiedzi. Ich produkty są dodatkiem do kompleksowych działań ukierunkowanych na bezpłatne wsparcie, inspirację i motywację w codziennym życiu. Chcą wspólnie z Wami obalać mity, budować Waszą pozycję i siłę we współczesnym świecie. A przede wszystkim, wspierać w odnalezieniu własnego FLOW, co przyczyni się do tego, że świat wokół Was będzie coraz lepszy.

PROPOZYCJA-1jpg

SlimFLOW to produkt stworzony z myślą o Was. O Kobietach, które chcą zmienić swoje życie na lepsze – dzięki aktywności fizycznej, zdrowej diecie i odpowiedniej suplementacji. Pragną na chwilę zwolnić i zadbać o siebie. Chcą Was wspierać nie tylko w walce o wymarzoną sylwetkę, ale także w odnalezieniu równowagi i własnego Flow.

SlimFLOW wyróżnia idealna kompozycja aż jedenastu składników wspomagających proces odchudzania (witaminy, aminokwasy, naturalne ekstrakty). Badania pokazują, że każdy ze składników SlimFLOW odgrywa istotną rolę w poprawie metabolizmu, samopoczucia, hamowaniu apetytu i dostarczaniu energii. Składniki zostały dobrane tak, aby wzajemnie się uzupełniały w usprawnianiu procesów metabolicznych oraz oczyszczaniu organizmu.

Receptura SlimFLOW została opracowana z udziałem kobiet lekarzy i najwyższej klasy specjalistów, a wszystkie substancje pochodzą z certyfikowanych źródeł. Ich suplement produkowany jest w Polsce, w wysoko wyspecjalizowanej fabryce, która spełnia wszystkie europejskie i światowe standardy produkcji leków i suplementów diety (jakość GMP – Good Manufacturing Practice).

Skład SlimFLOW został stworzony z myślą o Kobietach, ale przede wszystkim dzięki Kobietom i ich zaangażowaniu w jego powstanie. To dzięki ich wiedzy, spostrzeżeniom, potrzebom oraz radom - szczególnie kobiet lekarzy i dietetyków biorących udział w tworzeniu formulacji - mogą zaoferować produkt, z którego są dumni. A najbardziej są dumni i szczęśliwi z Waszych opinii na jego temat i z faktu, że od Wspaniałych Współczesnych Kobiet otrzymali nagrodę Kobieca Marka Roku 2018.

Dodałyście im skrzydeł, a oni zrobią wszystko co w ich mocy, aby dalej dodawać skrzydeł Wam, Kobietom, które swoim pięknem, obecnością, wsparciem i działaniem rozświetlają cały świat.

www.3flowsolutions.pl

na_stronepng